Трепан-біопсія грудної залози в TomoClinic

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Трепан-біопсія грудної залози в TomoClinic
трепан биопсия

Коли жінка звертається до мамолога, лікар може виявити новоутворення в грудях. Але як дізнатися: доброякісна пухлина чи злоякісна? На це питання дає відповідь результат спеціального дослідження — трепан-біопсії молочної залози.

У TomoClinic процедуру проводять під апаратним контролем (УЗД). Апарат ультразвукового дослідження застосовують для здійснення максимально точного проколу при взятті зразків тканин. Під час процедури пацієнтка займає положення лежачи на спині, руку необхідно покласти під голову. Це дозволяє шкірі натягнутись і більш чітко відтворити локалізацію пухлини.

У ході виконання трепан-біопсії молочної залози досвідчений хірург за допомогою спеціальної медичної голки забирає декілька фрагментів тканин із різних ділянок пухлини.  Процедура проводиться під місцевою анестезією. Після цього в лабораторії виконують дослідження біологічного матеріалу, за результатами лікарі роблять висновок щодо характеру пухлини, встановлюють точний діагноз.

Телефонуйте за номером гарячої лінії: 0 800 33 12 14

Наш контакт-центр працює і у вихідні.

У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

Задати питання