Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

У чому ефективність томотерапіі в порівнянні з іншими методиками лікування раку? Історія пацієнта з раком стравоходу

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>У чому ефективність томотерапіі в порівнянні з іншими методиками лікування раку? Історія пацієнта з раком стравоходу

Рак одна з найсерйозніших і поширених проблем сучасності. Саме про лікування онкологічних захворювань йшлося в черговому випуску телепередачі «Модне здоров’я», гостем якої став керівник проекту «Онкологічний центр TomoClinic» Володимир Ященко.

«Онкологічний центр TomoClinic» – сучасна онкологічна клініка, в якій вперше в Україні є лікування за допомогою методу томотерапії. Цей метод відкрив нову еру в променевій терапії, зробивши лікування набагато ефективніше і безпечніше. Також в клініці здійснюється діагностика та лікування раку тільки згідно міжнародних протоколів, в яких передбачено комплексний підхід, і всі дії спрямовані не тільки на боротьбу з захворюванням, але і на збереження якості життя людини.

Володимир Ященко розповідає про можливості та переваги томотерапії, чому метод ефективний навіть коли інші не дали результатів. У телепередачі свою історію про успішне лікування раку розповідає пацієнт, який звернувся в клініку після того, як після видалення шлунка з діагнозом рак, не допомогло уникнути повернення раку в стравоході.