УЦТ представив унікальний досвід лікування раку методом томотерапії на міжобласній конференції

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>УЦТ представив унікальний досвід лікування раку методом томотерапії на міжобласній конференції

Сьогодні в місті Вінниця відбулась конференція, організована Громадською організацією «Асоціація онкологів Поділля» та Вінницьким онкодиспансером.

Подія розпочалась з розширеного засідання обласної протиракової експертної комісії «Про стан протиракової боротьби в області за 2016 рік». В засіданні взяли участь члени обласної комісії, співголови районних протиракових експертних комісій, онкологи районів, стоматологи районів.

Далі відбулась міжобласна науково-практична конференція «Сучасні підходи в діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань голови та шиї».

7647476908-47.jpg

425432385069.jpg

3479687670.jpg

 

На конференції прозвучало 7 доповідей на різні теми. Від «Українського Центру Томотерапії» з доповіддю «Томотерапія як сучасний метод променевої терапії (огляд клінічних випадків)» виступила завідуюча лікувальним відділенням Наталія Серьогіна. Тема выступу про успішний досвід використання томотерапії викликала значне зацікавлення, так як УЦТ — перша і єдина в Україні онкологічна клініка, де пацієнтам доступний золотий стандарт променевої терапії — томотерапія.