Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

УЦТ в телеефірі «Канал 34» Дніпропетровської області

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>УЦТ в телеефірі «Канал 34» Дніпропетровської області

Тема онкологічних захворювань стає все більш актуальною в Україні, так як кількість хворих, на жаль, збільшується з кожним роком. «Український Центр Томотерапії» все частіше запрошують в ефіри різних телекомпаній країни, щоб інформувати жителів про сучасні технології лікування раку, які вже з’явилися і в Україні. Адже сучасний підхід до лікування – це запорука успішної перемоги над захворюванням, з яким потрібно боротися спільними зусиллями – фахівцям, сучасним методам лікування і самому хворому.

За останні роки усталилася думка, що за ефективним лікуванням онкологічних захворювань потрібно їхати тільки за кордон. Але тепер про те, що рак дійсно не вирок стверджують і українські фахівці. Якісне, ефективне лікування, лікування яке дозволяє не тільки боротися із захворюванням, але і зберегти якість життя людини після лікування вже рік є в Україні. Метод Томотерапіі, який успішно застосовується ще з 2002 року, до появи в «Українському Центрі Томотерапіі», в найближчому зарубіжжі був доступний в Польщі.

У телепередачі «Грані», каналу Дніпропетровської області, керівник «Українського Центру Томотерапії» Володимир Ященко розповідає про принцип дії випромінювання на пухлину, при лікуванні онкологічних захворювань методом Томотерапіі, переваги та особливості.