УЦТ візьме участь в конференції лікарів ГО «Асоціація онкологів Поділля»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>УЦТ візьме участь в конференції лікарів ГО «Асоціація онкологів Поділля»

«Український Центр Томотерапіі» (УЦТ) отримав запрошення від головного лікаря Вінницького онкодиспансеру, голови Громадської організації «Асоціація онкологів Поділля» Володимира Анатолійовича Шамрая взяти участь у роботі чергової конференції лікарів, яка відбудеться в Вінниці 24 лютого 2016 року.

«Асоціація онкологів Поділля» об’єднує на основі єдності інтересів та за професійною ознакою громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, професійна діяльність яких пов’язана з питаннями в галузі онкології, для реалізації спільної мети та завдань.

Представляти УЦТ на конференції буде завідуюча лікувальним відділенням Наталія Серьогіна. Вона виступить з доповіддю «Томотерапія як сучасний метод променевої терапії (огляд клінічних випадків)». Буде розглянуто успішна практика застосування методу томотерапіі в лікуванні онкологічних захворювань. «Український Центр Томотерапіі» – перша і поки єдина в Україні клініка, де пацієнтам з діагнозом «рак» для лікування доступний міжнародний золотий стандарт променевої терапії – томотерапія.

Нагадаємо, «Український Центр Томотерапіі» був відкритий в червні 2015 року на базі Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру в рамках державно-приватного партнерства.