Ukrainian Breast Meeting: тандем естетичної і онкохірургії молочних залоз у дії

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Ukrainian Breast Meeting: тандем естетичної і онкохірургії молочних залоз у дії

До недавної пори естетика грудей відходила на другий план перед онкологічною загрозою. На щастя, в останні роки ситуація змінюється — в тому числі завдяки Ukrainian Breast Meeting, що об’єднує представників кількох країн в одному залі. Це фахівці, які займаються і онкобезпекою, і естетикою грудної залози одночасно. В їхніх руках — майбутнє цієї сфери і майбутнє багатьох онкопацієнтів.

Одним з таких фахівців став онкохірург і мамолог нашого онкологічного центру TomoClinic Дмитро Караськов. Сьогодні він відвідав науково-практичну конференцію з міжнародною участю Ukrainian Breast Meeting, яка проходить в Дніпрі. Тематикою заходу стали актуальні проблеми сучасної естетичної, онкопластичної і реконструктивної хірургії молочної залози.

«Це подія не тільки для українських, а й провідних світових експертів цієї галузі. Професіонали в сфері мамології та хірургії діляться інформацією і дозволяють іншим учасникам долучитися до свого колосального досвіду. Важливо розуміти, які можливості відкриваються: нові методики лікування онкозахворювань молочних залоз і техніки реконструкції грудей», — ділиться з нами Дмитро Караськов.

Доповіді експертів були присвячені основним нововведенням, трендам, перспективам хірургічної терапії та відновлення грудних залоз. Це допоможе підвищити кваліфікаційний рівень нашого фахівця, а також поліпшити якість надання медичної допомоги для пацієнтів TomoClinic в області мамопластики, онкопластики і хірургії лімфатичної системи.

Конференція відкрила доступ до передових знань і міжнародного досвіду для близьких за інтересами і духом людей. На науковому форумі зустрілися маститі метри і адепти-початківці в галузі хірургії грудей. Неймовірна енергетика, спірні цікаві випадки, атмосфера професійного драйву — все це допомагає нашим фахівцям отримувати нову компетенцію, а нашим пацієнтам — ефективний сервіс.

Задати питання