«Український Центр Томотерапії» бере участь в XIII з’їзді онкологів і радіологів України

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>«Український Центр Томотерапії» бере участь в XIII з’їзді онкологів і радіологів України

26-28 травня в Києві проходить XIII з’їзд онкологів і радіологів України. Координатором організації з’їзду виступає Національний інститут раку МОЗ України.

Захід проходить в конференц-комплексі НСК «Олімпійський». Основна концепція з’їзду – «Від мультидисциплінарного підходу до індивідуальної діагностики та лікування».

Під час конференції з лекціями і доповідями виступлять провідні лікарі-онкологи України та світу. До участі в конференції залучені провідні фахівці як державних лікувальних установ, так і відомих приватних онкологічних клінік, також вчені з різних регіонів України.

Фахівці «Українського Центру Томотерапіі» також беруть участь в XIII з’їзді онкологів і радіологів України. Головний лікар Сергій Одарченко виступить з доповіддю «Можливості томотерапіі в лікуванні онкологічних хворих». Темою доповідей завідуючої радіологічним відділенням Наталії Серегиной будуть: «Впровадження томотерапіі в практику лікування онкологічних хворих» і «Роль томотерапіі в лікуванні хворих з місцево-поширеним раком простати».

Сергей Одарченко Специалисты УЦТ

стенд УЦТ

Нагадаємо, за попередніми даними кількість хворих на рак в Україні в 2020 році може досягти 200 тис. За даними НДР, кількість випадків захворювання на рак простати у чоловіків з кожним роком в Україні зростає. За останні 10 років (2003-2013 роки), рівень захворюваності на рак простати серед чоловіків зріс на 56,4%. Згідно зі статистикою ВООЗ, рак простати (передміхурової залози) є найбільш поширеним злоякісним захворюванням серед чоловіків середнього та похилого віку. Ця хвороба зустрічається у 7% молодих чоловіків.

Виступи фахівців УЦТ на XIII з’їзд онкологів і радіологів України: