«Український Центр Томотерапії» – лікування раку з міжнародним визнанням та сертифікатом якості

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>«Український Центр Томотерапії» – лікування раку з міжнародним визнанням та сертифікатом якості

З першого дня своєї роботи «Український Центр Томотерапії» (УЦТ) прагне надавати медичні послуги вищої якості відповідно до найкращих світових практик, піднімаючи планку якості діагностики і лікування раку в Україні на новий рівень.

Тепер успіх наших старань підтверджений не тільки багатьма врятованими життями, а й документально.

УЦТ отримав міжнародне визнання і сертифікат якості за вимогами стандарту ISO 9001:2015. Сфера сертифікації – спеціалізована медична практика в сфері онкології, надання послуг з радіотерапевтичного та радіохірургічного лікування і променевої діагностики. Цей документ свідчить про те, що на підприємстві функціонує система менеджменту якості, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Абревіатура ISO (ІСО) для багатьох є доказом якості. Вона розшифровується як International Organization for Standardization – Міжнародна організація зі стандартизації. ISO розробляє стандарти, дотримуючись яких, компанії по всьому світу гарантують своїм споживачам і клієнтам продукти і послуги з дотриманням всіх необхідних правил безпеки, надійності і якості. А всі процеси всередині компанії налагоджені так, щоб кінцевий продукт або послуга були отримані з використанням найбільш ефективних ресурсів.

Стандарти ISO прийняті багатьма країнами світу, в тому числі і Україною, але вони не є обов’язковими. Сертифікація носить лише рекомендаційний характер і проводиться за добровільним бажанням.

Наявність в медичній установі чинного сертифікату ISO дає впевненість у високій якості послуг, що надаються. Саме завдяки стандартизації кожен пацієнт може бути впевнений, що отримає діагностику і лікування найкращої якості. Така система стандартизації націлена удосконалювати систему управління якістю надання медичних послуг клініки на всіх рівнях.