«Український Центр Томотерапії» відвідала в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>«Український Центр Томотерапії» відвідала в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун

16 вересня в.о. міністра охорони здоров’я України та куратор Кіровоградської області Уляна Супрун відвідала з робочим візитом місто Кропивницький, і одна із запланованих зустрічей відбулася в «Українському Центрі Томотерапії» (УЦТ).

Американка українського походження Уляна Супрун хотіла особисто відвідати єдиний в Україні Центр лікування онкологічних захворювань європейського рівня, в якому застосовується найбільш сучасний вид дистанційної променевої терапії – томотерапія, який не має аналогів по ефективності і безпеки для пацієнта.

Уляна Супрун познайомилася з керівником проекту Володимиром Ященко, головним лікарем УЦТ, к.м.н. Сергієм Одарченко і всім колективом Центру, який складається з кращих фахівців України. В ході зустрічі в.о. міністра охорони здоров’я оглянула приміщення та обладнання Центру. Зокрема ознайомилася з принципом роботи і унікальними відмінностями єдиного в Україні апарату Tomo HD, який ефективно бореться з онкологічними захворюваннями навіть у випадках коли інші методи лікування виявилися безсилими.

Модель, за якою був створений «Український Центр Томотерапії», може бути використана для подальшого розвитку української онкології. Це – мільйонні інвестиції в Україну, тисячі робочих місць, розвиток онкологічної науки і значні відрахування в бюджет країни. А головне – життя і здоров’я українців, які отримають лікування європейського рівня.