«Український Центр Томотерапії» взяв участь у телепередачі «Лінія здоров’я»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>«Український Центр Томотерапії» взяв участь у телепередачі «Лінія здоров’я»

Представники «Українського Центру Томотерапії» (УЦТ) були запрошені на вінницьке державне телебачення в програму «Лінія здоров’я» для медичної телебесіди.

Учасниками програми стали Володимир Михайлович Ященко – генеральний директор УЦТ; Сергій Петрович Одарченко – головний лікар УЦТ, к.м.н., доцент кафедри променевої діагностики, терапії та онкології вінницького національного медичного університету; а також Неля Леонідівна Бонюк – пацієнтка.

«Український Центр Томотерапії» – єдиний центр в нашій країні, який працює на засадах державно-приватного партнерства. Володимир Михайлович розповів в чому переваги такої моделі партнерства, і які вигоди мають пацієнти, лікарі, а також онкологічний диспансер міста Кіровоград, на території якого розташований Центр.

З появою УЦТ люди з онкологічними патологіями з усієї України, вперше отримали можливість лікування з використанням найсучаснішого обладнання та технологій. Променева терапія на томоапараті, який на даний момент єдиний в нашій країні, – це один з інструментів для успішного лікування онкологічних захворювань, на ряду з хірургічним методом і хіміотерапією. Але до появи апарату TomoTherapy пацієнти з онкопатологіями були позбавлені можливості отримати необхідну променеву терапію з максимальною точністю і контролем дози опромінення, візуалізацією мішені опромінення із захистом здорових органів і тканин, що оточують пухлини. Також, за допомогою томоапарата тепер є можливість лікування новоутворень будь-якого розміру і локалізації найбільш результативним і щадним методом.

liniya_zdorovya.jpg

Пацієнтка УЦТ розповіла свою історію боротьби з онкологічним захворюванням, яка почалася ще 6 років тому. Після операції і 12 курсів хіміотерапії через стан організму лікарі відмовилися продовжувати лікування Нелі Леонідівни. Після звернення в УЦТ, головний лікар Сергій Петрович Одарченко зібрав консиліум лікарів, на якому для пацієнтки був розроблений план лікування, який зараз успішно реалізовується, і за прогнозами – після ще кількох сеансів лікування рак буде переможений.

Пам’ятайте, є такий вислів «рак – не болить», так от коли болить – то вже пізно. Регулярні профілактичні огляди і раннє виявлення патологій вбережуть від незворотних наслідків хвороби, адже на ранніх стадіях онкологічні новоутворення можна усунути просто лікарськими препаратами. Будьте уважні до себе і свого здоров’я!