Урологія в TomoClinic

Сечовидільна система надважлива для загального здоров’я людини. Урологія охоплює захворювання сечовивідних шляхів і нирок чоловіків та жінок, хвороби статевої системи чоловіків.

Ретельний огляд та діагностика дозволять виявити патологію та вчасно вжити необхідних заходів. Кваліфікований уролог зможе скоригувати порушення та забезпечити професійний контроль.

В яких випадках треба йти на профілактичний огляд до уролога?

Кожна людина, яка звертається до уролога своєчасно, має великі шанси виявити захворювання на ранніх стадіях і одразу, не втрачаючи час, перейти до лікування, щоб попередити розвиток ускладнень.

Ми рекомендуємо планові перевірки у нашого лікаря-уролога, який володіє сучасними методами діагностики та лікування урологічних захворювань. Звернувшись до досвідченого фахівця, пацієнт може бути впевнений, що буде поставлено точний діагноз, призначені оптимальні та ефективні лікувальні процедури.

Перш за все, лікар-уролог призначить необхідне обстеження (або декілька) в залежності від статі людини, її віку, скарг і симптомів: аналізи крові і сечі, УЗД нирок, наднирників і сечового міхура, ректальний огляд або УЗД простати, ПСА-тест, цистоскопію, біопсію.

Якщо мова йде про лікування, то в нашій клініці проводять урологічні оперативні втручання (лапароскопічні операції). Під час них наші досвідчені хірурги видаляють новоутворення у нирках, сечовому міхурі, передміхуровій залозі, яєчку, яєчнику.

Гліб Вовна — досвідчений уролог, онкохірург. До нього звертаються з проблемами аденоми простати, порушеннями сечовипускання, захворюваннями нирок та супутніх розладів.

Якщо потрібна консультація уролога, діагностика і лікування, запишіться на прийом до фахівця нашої клініки у Кропивницькому за номером 0 800 33 15 03.

Задати питання