Увага: Національний канцер-реєстр України надав свіжу інформацію

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Увага: Національний канцер-реєстр України надав свіжу інформацію
статистика канцер-реестра украины

За оперативними даними Національного канцер реєстра (станом на початок 2021 р.) кількість виявлених в Україні нових випадків на злоякісні захворювання у 2020 р. істотно – на 25 тис., або на 19,5% – менша за кількість так само оперативно зареєстрованих у 2019 році. На думку експертів, ця статистика говорить не про те, що випадків раку в країні поменшало. Це скоріше свідчить про те, що в умовах пандемії люди стали частіше відкладати візит до спеціалістів на невизначене «потім».

2020 рік був відзначений початком епідемії захворювання на COVID-19, що спричинило істотне зменшення звернень до закладів охорони здоров’я пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Звіт НКР ви можете продивитися тут: http://www.ncru.inf.ua/publications/BULL_22/PDF/3-8-vstup.pdf

Рак не пішов на карантин, тож центр TomoClinic працює для вас у звичайному режимі: допомагає завчасно виявити онкозахворювання і якісно пролікувати його. До того ж, наш заклад має договір з НСЗУ — для наших пацієнтів це дає змогу отримати безкоштовну діагностику (наприклад, колоноскопію, мамографію та інші).

Щоб ознайомитися з методами лікування і діагностики в TomoСlinic, залиште заявку на нашому сайті.

Наш контакт-центр працює і у вихідні. У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

Задати питання