Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

УЗД лікар TomoClinic Віталій Цимбал — один з чотирьох українських лікарів, хто відвідав семінар, присвячений технології фьюжн

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>УЗД лікар TomoClinic Віталій Цимбал — один з чотирьох українських лікарів, хто відвідав семінар, присвячений технології фьюжн

Сьогодні — день студента, а лікар в нашому розумінні — це одвічний студент, зайнятий процесом пізнання і щоденною практикою. Віталію Цимбалу вдалося пройти навчальний семінар щодо синхронізації МРТ-УЗД зображень і підвищити свій рівень кваліфікації.

Курси були присвячені прицільним методикам лікування змін в передміхуровій залозі, МR-TRUS фьюжн біопсії та мультипараметричним УЗ-дослідженням. Проходив семінар під егідою «ІНМЕД УКРАЇНА» і Canon Medical протягом двох днів — 24 та 25 січня.

Діагностиці і терапії раку передміхурової залози сьогодні приділяють багато уваги, тому що цей діагноз досить поширений серед чоловіків. Сучасна мультипараметрична МРТ проводиться з більшою точністю та достовірністю, а тому дозволяє уточнювати діагноз і виявляє аденокарциному простати.

На жаль, TRUS-біопсія простати не завжди фіксує злоякісні новоутворення передміхурової залози. І якщо чоловік отримав негативні результати біопсії та у нього виявили підвищений рівень PSA, то мультипараметрична МРТ простати — це головна рекомендація для такого пацієнта на сьогоднішній день.

МR-TRUS фьюжн біопсія також є сучасним методом обстеження для забору матеріалу з пухлини, яку зафіксували на МРТ. Це допомагає скоротити надмірну діагностику клінічно незначних змін в простаті і запобігти інвалідності після нецільового радикального лікування пацієнта.

Задати питання