Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

«Вузькі» фахівці у нашій команді: отримайте допомогу досвідчених лікарів

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>«Вузькі» фахівці у нашій команді: отримайте допомогу досвідчених лікарів

У TomoClinic ведуть прийом не тільки онкологи, а й фахівці в інших областях медицини: лікар-уролог, лікар-проктолог, лікар-гінеколог, лікар-мамолог, лікар-дерматолог, лікар-хірург.

Ці лікарі мають поглибленні знання і найбільш компетентні у своїй «вузькій» області медицини. Оскільки вони концентруються на певних проблемах, то досконало володіють методиками їх вирішення.

Досвідчені фахівці розпізнають перші симптоми захворювання, при необхідності направлять на додаткові обстеження і проведуть ефективне сучасне лікування.
Знайте, що тільки висококваліфіковані лікарі зможуть визначити, чому виникла та чи інша проблема і як з нею впоратися максимально ефективно.

Хто допоможе вам у TomoClinic?

Лікар-уролог

Цей фахівець займається діагностикою і лікуванням захворювань органів сечовидільної системи. Профілактично відвідувати уролога раз на рік необхідно всім чоловікам і жінкам, навіть якщо нічого не турбує, тому що хвороби на ранніх стадіях можуть довго не проявляти жодних ознак. А чим раніше їх виявляють, тим вище шанси на повне одужання.

При яких симптомах консультація уролога потрібна терміново?

• Порушення сечовипускання: часті позиви, сечовипускання малими порціями, утруднене або хворобливе сечовипускання, нічне сечовипускання, нетримання сечі.
• Біль внизу живота, біль у ділянці нирок, біль у промежині, в області зовнішніх статевих органів.
• Поява в сечі патологічних домішок (кров, гній), зміна кольору і запаху сечі.

Ви отримаєте кваліфіковану консультацію. При необхідності досвідчений уролог проведе лікування захворювання.

Лікар-проктолог

Лікуванням пацієнтів з проктологічними захворюваннями займається висококваліфікований лікар-проктолог.

Скарги, з якими потрібно звернутися до фахівця-проктолога: біль в прямій кишці — до, під час або після дефекації; кров на туалетному папері або в унітазі; виділення слизу або гною, які бруднять білизну; постійний дискомфорт у прямій кишці; відчуття неповного випорожнення кишківника; тривалі закрепи або проноси, нетримання кала; газоутворення, біль і здуття живота.

Ви отримаєте кваліфіковану консультацію, при необхідності досвідчений проктолог проведе лікування захворювання.

Лікар-гінеколог

Регулярний гінекологічний огляд — обов’язкова процедура для кожної жінки. Не можна відкладати плановий візит до гінеколога на потім, ризикуючи пропустити розвиток захворювання.

Знайдіть час на себе. Консультація досвідченого гінеколога дозволить виявити будь-які відхилення від норми і вчасно почати лікування.

Зверніться за консультацією до гінеколога терміново, якщо виникли симптоми гінекологічного характеру або прийшов час пройти регулярне обстеження.

Лікар-мамолог

Мамолог — лікар, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань молочної залози. Тому консультація мамолога необхідна кожній жінці — це ваша впевненість у завтрашньому дні.

Скористайтеся допомогою досвідченого лікаря-мамолога TomoClinic. Висококваліфікований фахівець проконсультує вас, при необхідності призначить додаткові обстеження на сучасній апаратурі — тільки ті, що потрібні, нічого зайвого.

Своєчасне звернення до фахівця дозволить виявити захворювання на самому початку розвитку і вилікувати його. Або ви зможете переконатися, що здорові.

Дерматолог-онколог

У дерматолога-онколога треба перевірити будь-які родимки або сумнівні плями. Зверніться саме до дерматолога-онколога TomoClinic, тому що звичайні дерматологи та інші фахівці не мають онконастороженості в тій мірі, яка необхідна при дослідженні утворень на шкірі.

Дерматолог-онколог огляне родимки за допомогою спеціального приладу — дерматоскопа, який багаторазово збільшує зображення. Таке дослідження називається дерматоскопія.

У TomoClinic кожна людина може швидко, комфортно, з використанням приладу експертного класу пройти дослідження шкіри.

Якщо у лікаря виникнуть будь-які підозри, то питання видалення родимки і направлення матеріалу на гістологічне дослідження вирішується за результатами дерматоскопії і консультації — індивідуально для кожного конкретного випадку.

Лікар-хірург

У хірургічному відділенні TomoClinic працюють високопрофесійні фахівці з досвідом проведення різноманітних оперативних втручань, а також кваліфікований середній медичний персонал.

Пацієнтам надають високоспеціалізовану і високотехнологічну хірургічну допомогу при різних захворюваннях, у тому числі при гінекологічних і урологічних хворобах, при новоутвореннях шкіри та м’яких тканин і т. і. Проводять всі види біопсій під апаратним контролем.

Консультує пацієнтів кваліфікований лікар-хірург з досвідом виконання лапароскопічних (без великих розрізів) операцій.

Отримайте консультацію кращих лікарів у Кропивницькому. Для запису телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті — дзвінок безкоштовний по Україні. 

4 Відповіді
    1. [:ru]Виктория Чухно[:ua]Виктория Чухно[:en]VICTORIA CHUKHNO[:]

      Вероника, доброго дня. Это приятно, когда наши читатели находят на сайте полезную для себя информацию. Спасибо!

    1. [:ru]Виктор Серегин[:ua]Віктор Серьогін[:en]Viktor Seryogin[:]

      Доброго дня, Світлано. На даний момент в TomoClinic працює два досвідчених уролога — Віктор Серьогін та Ярослав Пароконний. Всі інші важливі для вас можете задати консультантам TomoClinic по телефонній гарячій лінії, що вказана на сайті — https://tomoclinic.ua/uk/kontakty/

Задати питання