У Києві проходить Перший форум медичних фізиків

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>У Києві проходить Перший форум медичних фізиків
Cьогодні, 11 листопада, в Києві в Центрі онкології Клініки Спіженка проходить Перший форум медичних фізиків в Україні, де беруть активну участь фахівці «Українського Центру Томотерапії» – медичні фізики Микола Гуменюк і Дмитро Сінчук.
Медицину, найбільш інноваційну галузь, сьогодні неможливо уявити без фахівців, керівників найскладнішими роботизованими системами. Спеціальність «медичний фізик», – одна з наймолодших. Але медичний фізик уже перестав бути інженером-ентузіастом, зайнявши одну з вирішальних ролей в боротьбі за здоров’я людини. Біологія, анатомія, фізика, оптика і механіка – це не повний список знань, необхідних медичному фізику, щоб встигати за темпом розвитку медичних технологій.

64747.jpg

Разом з рівнем підготовки та відповідальністю зростає і престиж професії. Світовий тренд – молодь все частіше вибирає цю спеціальність, за прикладом відомих професіоналів медичної фізики, орієнтуючись на їх високий інтелектуальний, соціальний і фінансовий статус.

53734.jpg

Медичні фізики і фахівці суміжних професій обговорять проблеми і досягнення освіти в медичній науці. Форум складається з трьох секцій і завершиться круглим столом. Зокрема, фахівці обговорять Мультимодальний підхід у використанні діагностичних процедур при вивченні і плануванні променевого лікування. Основні шляхи забезпечення якості та безпеки рентгенологічних досліджень.

7537374.jpg

Крім того, обговорюватимуться функціонування в променевій терапії, впровадження методики електронної терапії, планування тотального опромінення головного мозку з інтегрованим бустом на метастази і інші актуальні питання.

По завершенню роботи секцій відбудеться круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми медичних фізиків України».

За словами лікарів, останні досягнення фізики зробили променеву терапію, яка застосовується для лікування онкологічних хвороб, набагато ефективніше.