В Новому 2019 році Український Центр Томотерапії змінює назву на TomoClinic

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>В Новому 2019 році Український Центр Томотерапії змінює назву на TomoClinic
й

Як ви знаєте, УЦТ було створено три з половиною років тому як центр променевої терапії. З тих часів ми суттєво розширили перелік послуг для наших пацієнтів. У нас з’явилася таргетна, хіміо- та імунотерапія, малоінвазивна хірургія. Ми не тільки розширили спектр сервісу, а й створили кафедри медичних закладів на базі центру.

В зв’язку з цим було вирішено змінити назву клініки, зробити її доступнішою для розуміння людей. Багатьом вона здається занадто довгою, а деяким не зрозумілий термін «томотерапія».

Тому 2019 рік розпочнеться для нас з ребрендингу клініки. Ми довго підбирали коротку та зрозумілу назву закладу, яка б гармонійно поєднувала в собі комплекс медичних послуг. Нарешті, зупинилися на лаконічній назві TomoClinic.

Сподіваємося, що з нею клініка продовжуватиме свій розвиток, а ми отримаємо змогу і подалі вдосконалювати якість надання послуг нашим клієнтам. Щиро прагнемо, щоб нова назва TomoClinic безпосередньо асоціювалася у людей з центром України, Кропивницьким. І при згадці нового імені нашого міста на думку спадала й нова назва нашої клініки, де ефективно проводять діагностику та лікування онкологічні захворювань.

Задати питання