В TomoClinic проведена лапароскопічна операція — лівобічна нефроктомія

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>В TomoClinic проведена лапароскопічна операція — лівобічна нефроктомія
tomoclinic нефроктомия

Наш заклад має лапароскопічну стійку, яка дозволяє проводити малоінвазивні оперативні втручання. Це пришвидшує період реабілітації пацієнта: як правило, виписка відбувається вже на третю добу після хірургічного втручання. В той час як об’ємні оперативні втручання мають більш складний післяопераційний період за рахунок великих розрізів на тілі людини. Якщо мова йде саме про урологію, то в нашій клініці успішно проводять нефроктомію, резекцію нирки, простатектомію.

В цьому нам допомагає якісне та надсучасне обладнання, а також команда фахівців та хірургів, серед яких є й відомі в Україні спеціалісти. Зокрема, для проведення оперативного втручання ми запросили до центру досвідченого лікаря-уролога з Національного Інституту Раку в Києві — Олександра Стаховського, який виконав процедуру сумісно з фахівцями TomoClinic. Хірургічне втручання полягало у повному видаленні нирки при злоякісній патології через невеликий розріз.

В нашій клініці, як і в багатьох інших світових центрах, практикується рання активація пацієнта. Вже наступного дня наша пацієнтка відновила прийом їжі, зробила дихальну гімнастику, змогла сісти та пройтись.

Пацієнтка успішно перенесла операцію і була виписана з клініки вже через три доби. За результатами гістологічного дослідження новоутворення з’ясували, що жінка потребує лише спостереження лікарів. Адже виявлення патології та операція довели: це не запущена форма раку.

Пишаємося головним досягненням хірургів — ефективним видаленням пухлини, що стала на перешкоді життю.

Задати питання