В TomoClinic відбувся майстер-клас для хірургів з усієї України

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>В TomoClinic відбувся майстер-клас для хірургів з усієї України
Surgery Tomoclinic IC Flow

В рамках майстер-класу з торакальної хірургії на базі нашої клініки була проведена трепан-біопсія під КТ-контролем. Захід для фахівців з усієї України проводив провідний спеціаліст, торакальний хірург клінічної лікарні «Феофанія» (м.Київ) Володимир Войтко.

Майстер-клас з торканої хірургії в нашому центрі відбувся для підвищення рівня обізнаності про сучасні та ефективні методи біопсії легенів. Захід продемонстрував спеціалістам, як має проходити діагностика та визначення типу новоутворень легенів за допомогою точної біопсії під КТ-контролем в режимі реального часу.

Була проведена біопсія для пацієнтки з множинними новоутвореннями в легенях — органа, що постійно перебуває у русі. Завдяки візуальному контролю голки торакальний хірург зміг поцілити в крихітну пухлину розміром 3-5 мм.

торакальная хирургия

Біопсія під КТ-контролем в режимі реального часу дозволила взяти найбільш інформативну ділянку пухлини, що допоможе поставити максимально точний діагноз. Пацієнт того ж дня повернувся додому і отримав достовірний результат діагностики вже через пару днів.

За рахунок постійного контролю біопсійної голки і положення пацієнта забір матеріалу проводився максимально безпечно і дозволила уникнути ускладнень, які іноді можуть виникати при інших видах біопсії.

Подібні біопсії в TomoClinic проводяться регулярно. Вони необхідні, коли онкодіагноз пацієнта ще не підтверджений, а для цього важливо зібрати максимум інформації. Обов’язковим етапом діагностики стає морфологічна верифікація, для якої і проводять біопсію.

соколенко хирург войтко

TomoClinic є одним з небагатьох медичних закладів України, де займаються інтервенційною радіологією та застосовують малоінвазивні методи оперативного втручання. Нам дуже приємно, що наш заклад є потужною площадкою для проведення майстер-класів з цієї області медицини. Фахівці TomoClinic проходять постійне навчання в Європі та мають можливість обмінятися досвідом із спеціалістами України.

«Подібні заходи та майстер-класи в TomoClinic ми проводимо вже не вперше, — ділиться з нами торакальний хірург з Києва Володимир Войтко. — Перший з них відбувся ще в 2017 році. З того часу враження від бази TomoClinic тільки найкращі».

Такі біопсії допомагають визначити природу новоутворень грудної клітки, легень та межистіння. А такі заходи дають більше можливостей для розвитку професіоналізму та обміну досвідом, знайомлять з медичним центром та його широким спектром послуг для пацієнтів.

Торакальний хірург клінічної лікарні «Феофанія» (м.Київ) Володимир Войтко та головний лікар TomoClinic Степан Крулько залишили свої відгуки про захід, що успішно відбувся.

Задати питання