В TomoClinic веде прийом фахівець з інтервенційної радіології, лікар-кардіолог Віталій Крошка

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>В TomoClinic веде прийом фахівець з інтервенційної радіології, лікар-кардіолог Віталій Крошка
кардиолог радиолог кропивницкий

Віталій Крошка — лікар з великим досвідом в інтервенційній радіології, в тому числі в інтервенційній кардіології і кардіохірургії. Пройшов підготовку в провідних клініках Франції (Париж) і Угорщині (Будапешт). Багато років керував рентгено-ендоваскулярним блоком в Обласному клінічному кардіологічному центрі.

Доктор Крошка — експерт в інтервенційній радіології. За допомогою ангіографічної системи Toshiba Infinix-i Dual plane, встановленої в TomoClinic, проводить лікувальні та діагностичні процедури:

  • хіміоемболізація при раку печінки і колоректальному раці;
  • емболізація, в тому числі маткових артерій;
  • імплантація спеціальних маркерів в пухлину перед операцією і після опромінення;
  • дренування жовчних проток;
  • діагностична ангіографія судин в різних частинах тіла (шия, голова, серце, кінцівки, внутрішні органи) — метод дозволяє виявити будь-які відхилення від норми (ураження, патології).

Як фахівець з інтервенційної кардіології і кардіохірургії виконує:

  • коронарографію — дослідження судин серця (ангіографія судин серця);
  • стентування коронарних артерій — відновлення просвіту артерій.

Таким чином, наш центр розширив список послуг і відкрив нові напрямки роботи: інтервенційна кардіологія, діагностика серцево-судинних захворювань у пацієнтів з онкологічними захворюваннями і без них.

Лікар-кардіолог Віталій Крошка бере участь в міждисциплінарному консиліумі, де приймають рішення про тактику комплексного лікування з урахуванням стану всіх органів і систем пацієнта.

«Знаючи про стан серця, можна вилікувати пацієнта або продовжити його життя і поліпшити її якість, — пояснює кардіолог Віталій Крошка. — Для онкологічних хворих важливо максимально знизити ризик інфаркту. Ми повинні зробити все можливе, щоб уникнути небезпечної ситуації і вчасно провести лікування основного захворювання».

 

 

Задати питання