У TomoClinic запустила свою роботу інноваційна ангіографічна система Toshiba Infinix-i Dual Plane

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>У TomoClinic запустила свою роботу інноваційна ангіографічна система Toshiba Infinix-i Dual Plane

Завдяки їй нашим пацієнтам стали доступні нові послуги: в клініці з’явилася ефективна емболізація, хіміоемболізація та склеротерапія під контролем цієї сучасної техніки.

Цей функціональний апарат дозволяє:

  • отримувати якісні 3D зображення судинної системи
  • проводити швидку, точну і універсальну діагностику
  • накласти знімки на рентген-зображення, щоб встановити катетер або порт
  • планувати подальше лікування
  • а найголовніше — проводити малоінвазивні операції з видалення злоякісних та доброякісних новоутворень (аденома і міома)

Розширені програмні модулі цієї ангіографічної станції збільшують можливості системи і спектр проведених з її допомогою процедур. Infinix-i Dual plane створює просторову візуалізацію судин для дітей та пацієнтів з великою вагою в режимі реального часу, під місцевим або загальним наркозом. Також апарат дозволяє якісно встановити порт, ввести катетер в артерію, перекривати пухлини та відслідковувати її реакцію на введений препарат.

Ангіограф від Toshiba — це не тільки «другі очі» лікаря та альтернативний погляд на судинну анатомію пацієнта в ході процедур по введенню речовин. Це і право діяти поблизу новоутворення, працюючи на локальному рівні. Ліцензія на нове обладнання дає лікарям TomoClinic право боротися з пухлинами з мінімальним ризиком для пацієнта.

Задати питання