В Україні відбулася ХІІI Міжнародна школа-семінар «Практичні питання сучасної візуалізації в клініці»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>В Україні відбулася ХІІI Міжнародна школа-семінар «Практичні питання сучасної візуалізації в клініці»

З’ясувати, що демонструє зображення — доброякісне чи злоякісне утворення — має саме професійний радіолог. Обговорити питання нейрорадіології та якісної візуалізації головного й спинного мозку була змога у фахівців TomoClinic на події світового масштабу. На ХІІI Міжнародній школі-семінарі «Практичні питання сучасної візуалізації в клініці» були присутні як радіологи з України, лектори з США, так і проліковані від онкології пацієнти.

Велися найжвавіші дискусії, надзвичайно багато запитань було до доповідачів. Обговорювалися такі актуальні для радіології питання, як функціональні методики МРТ, використання МР і КТ перфузії для диференційної діагностики, планування лікування злоякісних мозкових пухлин, доброякісні патології (інсульт, травма, епілепсія), оцінка відповіді пухлин на лікування. Олег Горошенко, Альона Крулько, Роман Гайдук та Андрій Каспрук виступили на семінарі з доповідями, прийняли участь в педіатричній, торакальній та урогенітальній секціях.

Результатом візиту до школи-семінару стала намічена співпраця серед клінік, які займаються діагностикою онкологічних пацієнтів. Олег Горошенко відмічає, що встановив перспективний діалог з Європейським товариством онкологічної візуалізації. Він відзначив те, що в масштабах України ТомоКлінік залишається в тренді сучасних методик діагностики: «По суті ми навіть задаємо цей напрямок для інших клінік країни. Сучасною візуалізацією онкологічних новоутворень ми займаємося значно довше, ніж інші, тому нам вдалося досягти експертного рівня в цій галузі».

Задати питання