Вам потрібно пройти МРТ? Без цих знань ви втратите час

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Вам потрібно пройти МРТ? Без цих знань ви втратите час

Вам призначили МРТ. Що робити далі? Дізнайтеся про метод якнайбільше, перш ніж записатися на дослідження. Давайте розбиратися разом.

Що таке МРТ?

МРТ — абревіатура, скорочення від слів «магнітно-резонансна томографія». Це абсолютно безпечний, безболісний і водночас дуже інформативний метод, за допомогою якого одержують зображення різних тканин та органів без використання рентгенівського випромінювання. Результат МРТ допомагає лікарям встановити діагноз, планувати та контролювати лікування. Дослідження часто застосовують для діагностики як злоякісних, так і доброякісних пухлин.

Тепер ви знаєте, у чому сенс методу МРТ. Однак чи достатньо цих знань? Ні! Адже точність результату дослідження, а значить, і успіх лікування багато в чому залежить від якості та новизни медичного обладнання.

Що потрібно знати про обладнання?

Наприклад, у нашому центрі МРТ проводять на одному із найсучасніших апаратів TOSHIBA Vantage Titan 1.5T. Завдяки використанню такого обладнання ми виконуємо повний спектр досліджень МРТ за світовими протоколами.

На відміну від застарілих апаратів, у нашому томографі тунель, у якому перебуває під час дослідження пацієнт, відкритий з обох боків. Освітлення та вентиляція влаштовані так, щоб людина не відчувала жодного дискомфорту.

Дуже важливо, що наш МРТ-томограф дозволяє виконати дослідження пацієнтам із певними анатомічними особливостями, через які їм відмовляють в інших центрах.

Про які особливості йдеться? Проблеми можуть виникати, коли при дослідженні грудного або шийного відділу хребта або мозку пацієнт повинен рівно лежати на столі томографа. Якщо ж у людини хворі суглоби або є хребці, що зрослися, або якесь інше захворювання, що не дозволяє випрямитися повністю, — нерідко це стає причиною відмови в багатьох клініках.

Ми таких пацієнтів приймаємо та проводимо їм МРТ з високою точністю результатів! Наша апаратура пристосована, дає можливість фахівцям підлаштуватися під індивідуальні особливості кожної людини.

Крім того, завдяки передовому устаткуванню та досвіду лікарів-рентгенологів ми виконуємо дослідження МРТ для складних зон, таких як підключична область, середня третина плечової кістки, ключиця, лопатка. Причому наш апарат дозволяє отримувати зображення вищої якості, ніж його попередники.

Час — важливий чинник! Високопальні (1-1,5 тесла) МР-томографи відрізняються тим, що мають потужні електричні магніти. Час проведення обстеження на них менше, чим при дослідженні на застарілих низкопольных (0,3 тесла; 0,4 тесла) апаратах, які залишаються у багатьох медичних установах.

Щоб отримати додаткову інформацію та записатися на обстеження, телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

Задати питання