Вбити пухлину та захисти серце і легені: променева терапія при раку грудей

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Вбити пухлину та захисти серце і легені: променева терапія при раку грудей

Саме наша аппаратура, сучасний лінійний прискорювач Elekta Synergy® і унікальна для України система TomoTherapy. дозволяє використовувати технологію IMRT — радіотерапію з модуляцією інтенсивності.

Що дає використання сучасних методик планування променевої терапії і чому застарілі кобальтові апарати є небезпечними при лікуванні раку грудей?

1. Однорідність опромінення молочної залози: як наслідок, хороший косметичний результат після органозберігаючих операцій; відсутність або незначна деформація молочної залози після променевої терапії.

2. Можливість застосування «буста», тобто опромінення ложа пухлини після органозберігаючих операцій.
Цю процедуру неможливо провести на кобальтових апаратах, тому що необхідно чітко “бачити” місце, тобто необхідна візуалізація.

3. Захист серця, особливо при лівосторонній локалізації пухлини і після мастектомії.
Це критично важливо, тому що багато жінок через 3 – 5 років після променевої терапії на кобальтових апаратах страждають на ішемічну хворобу серця, причому у важкій формі.

4. Захист легень. При лікуванні на старих апаратах нерідкі виражені пневмофібрози, розвиток дихальної недостатності, часті бронхіти.
Наші пацієнтки позбавлені таких ускладнень.

5. Можливість проводити променеву терапію при наявності імплантатів у грудях.

Щоб отримати інформацію про променеву терапію молочних залоз і записатися на консультацію до фахівця, телефонуйте на номери гарячої лінії вказанні на сайті.

Задати питання