Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Весела пропаганда боротьби з невеселою хворобою. Бережімо чоловіків!

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Весела пропаганда боротьби з невеселою хворобою. Бережімо чоловіків!
tomoclinic movember

Ми їх дуже просили: «Сфотографуйтеся з вусами, знайдіть час». «Вуса нікого не вилікують», — відповідали наші завантажені роботою лікарі. Однак, дізнавшись, що це для благої справи, — погодилися.

Після кампанії «Рожева стрічка», яку прекрасні дами підтримали в жовтні, настав листопад — місяць, коли основну увагу ми приділяємо боротьбі з раком простати. Вісім наших чудових лікарів заради цього перервали своє безвусе існування і взяли участь у всесвітній листопадовій акції «Movember». Їм дуже потрібна ваша підтримка.

В Україні акція, присвячена ранній діагностиці раку передміхурової залози, називається «Усабрь». Її задача — спонукати чоловіків до дії заради життя, заради свого здоров’я і благополуччя своїх родин. Тому «Усабрь» і називають веселою пропагандою боротьби з самою невеселою хворобою.

А ми, як завжди, ставимо перед собою амбітну мету — не допустити, щоб наші чоловіки стали жертвою раку простати. Адже це захворювання нескладно виявити на ранній виліковній стадії, коли чоловіка можна позбавити від нього назавжди. Проте рак простати продовжує забирати життя. Третє місце за смертністю в Україні — тільки неувага чоловіків до себе пояснює таку цифру.

Чи можна змінити ситуацію? Можна і потрібно, відповідають наші лікарі. Регулярна перевірка рівня ПСА, починаючи з 45 років, — найпростіший спосіб виявити чоловіків з ризиком розвитку раку простати.

Однак, коли лікар говорить вам, що у вас підвищений рівень ПСА, виникає безліч питань. Чи дійсно у мене рак простати? Що робити далі? Чи потрібна біопсія простати, щоб дізнатися, чи є у мене рак? Давайте розбиратися разом.

Що таке тест ПСА і що означають його результати, коли потрібна біопсія простати, в чому переваги фьюжн-біопсії і чому ми її застосовуємо, читайте тут.

Про те, як лікують захворювання в нашому центрі, якщо діагноз рак простати встановлений, які можливості у нас для того, щоб звести до мінімуму ризик ускладнень і зберегти пацієнту високу якість життя, читайте у статті про новий стандарт і підходи.

Нагадуємо також золоте правило боротьби з раком — чим раніше, тим краще.

Ми звертаємося до чоловіків (з вусами і без) — підтримайте акцію! Пройдіть нескладний тест, зробіть аналіз рівня ПСА і прийдіть на консультацію до уролога. Дружини і подруги, знайдіть потрібні слова (краще за вас ніхто не зможе) і переконайте своїх коханих зробити це — особливо, якщо у них є скарги або сумніви.

Запишіться на консультацію за телефоном, який ви бачите на сайті — дзвінок безкоштовний по Україні.

Наш контакт-центр працює і у вихідні. У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

Задати питання