VI Міжнародна Школа Клінічної Радіології в Санкт-Петербурзі

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>VI Міжнародна Школа Клінічної Радіології в Санкт-Петербурзі
18-19 листопада 2016 в Санкт-Петербурзі проходить шосте, вже традиційне, засідання Міжнародної Школи Клінічної Радіології Санкт-Петербурга, в якому бере участь головний лікар «Українського Центру Томотерапії» Сергій Одарченко.
На сучасному етапі розвитку медицини прогноз захворювань і успіхи в їх лікуванні безпосередньо залежать від точності діагностики, оцінки поширення процесу і правильного стадіювання. Стрімкий прогрес у розвитку нових діагностичних і лікувальних технологій вимагає нового підходу до променевої діагностики, тісної спільної роботи клініцистів і радіологів, розробки оптимальних клініко-діагностичних алгоритмів при різних патологічних процесах.
У зв’язку з цим проводиться засідання Міжнародної Школи Клінічної Радіології Санкт-Петербурга в тісній співпраці з Міжнародним інститутом біологічних систем ім. С. Березіна м.Санкт-Петербурга.
Перший день буде висвітлювати проблеми діагностики і лікування гліом і їх рецидивів, а також питання виявлення і лікування новоутворень голови і шиї; другий день заходу буде охоплювати питання різних видів діагностики і диференціальної діагностики захворювань судин, а також різні види їх лікування. Окрема сесія буде присвячена проблемам метастатических пухлин печінки.
Головна мета заходу – підтримати прагнення фахівців бути в курсі останніх клінічних досягнень в області медико-біологічної візуалізації.