Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Відстань — не перешкода для обміну досвідом. оперуємо командою

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Відстань — не перешкода для обміну досвідом. оперуємо командою

Оперативні втручання — один з основних методів лікування багатьох захворювань: як доброякісних, так і злоякісних. У нашому центрі проводять навіть найскладніші операції, і хірурги вважають за краще використовувати щадні методи.
Провідне місце належить лапароскопії — малотравматичному способу, при якому не роблять великих розрізів.

Величезне значення мають майстерність лікарів і клас обладнання (лапароскопічна стійка Stryker), яким оснащена операційна. На базі TomoClinic разом із нашими фахівцями нерідко проводять операції відомі хірурги з інших міст. Відстань — не перешкода для обміну досвідом.

25 січня онкоуролог, хірург Національного інституту раку Олександр Стаховський прибув з Києва, щоб разом з нашими фахівцями, головним лікарем Степаном Крулько і онкоурологом Ярославом Пароконним, виконати лапароскопічне видалення пухлини наднирника.

Це було непросте хірургічне втручання, тому що пухлина розташована у складній анатомічній ділянці. Операція пройшла успішно. «Завтра пацієнт буде вже вдома», — підкреслив Олександр Стаховський після її завершення.

Обмін досвідом і знаннями між фахівцями вкрай важливий, тому що малоінвазивна, малотравматична хірургія дає пацієнтам незаперечні переваги. Нетривалий період госпіталізації, який зазначив доктор Стаховський, — одне з них.

Наш пацієнт дійсно був виписаний на другу добу. Тепер у результаті гістологічного аналізу визначиться характер утворення (доброякісне або злоякісне). Від цього буде залежати подальша тактика лікування.

Така командна робота допомагає нам удосконалювати хірургічні навички і вміння.
А що може бути краще, ніж обмін досвідом? Тільки постійний обмін досвідом! Тому ми готові проводити спільні операції на регулярній основі.

Задати питання