Візит наших спеціалістів до Угорщини для навчального курсу

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Візит наших спеціалістів до Угорщини для навчального курсу

Можливість навчати персонал за кордоном та у Європі відрізняє наш заклад від інших.  Інженер-радіолог Катерина Гуменюк та завідуюча лікувальним відділенням TomoClinic Наталія Серьогіна щойно відвідали містечко Дебрецен (Угорщина) — саме там відбувся Навчальний курс «SRS/SRT контроль злоякісних інтракраніальних пухлин легень, черевної порожнини та раку простати. Роль медичного фізика в радіохірургії». Цю подію організувало Міжнародне товариство радіохірургії (ISRS).

Наші спеціалісти відвідали курс для отримання додаткової інформації та рекомендацій щодо проведення стереотаксичної радіохірургії. Катерина та Наталія також ознайомилися з вимогами до створення та верифікації терапевтичних планів.

Які доповіді міжнародних спеціалістів були заслухані?

  1. Стереотаксична радіотерапія при метастазах в головному мозку.
  2. Передопераційна SRS до резекції метастазів головного мозку великих розмірів.
  3. SABR для підшлункової залози з використанням системи Calypso, яка необхідна для точного відстеження пухлини в режимі реального часу. Завдяки виявленню найменшого руху пухлини система Calypso дозволяє доставляти високі дози опромінення безпосередньо в пухлину, уникаючи здорових оточуючих тканин.
  4. Проведення протонної терапії: перші результати.
  5. SRS/SRT при первинному раку легені та метастазах в легені.
  6. Медична фізика для радіохірургії.
  7. SRS/SRT при злоякісних новоутвореннях підшлункової залози та печінки. Використання 4D CT. Розрахунок терапевтичного плану. Проведення верифікації терапевтичних планів.
  8. Дозовий розподіл та градієнт дози при SRT.

Також були організовані симпозіуми від компаній Elekta та Varian. Отримані знання дозволять нашим фахівцям впровадити певні інновації та методи в свою практичну діяльність.

Задати питання