Візьміть відповідальність за своє життя у свої руки

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Візьміть відповідальність за своє життя у свої руки

Як сталося, що в мене вже не початкова стадія раку? Чи можна тепер хворобу вилікувати? Яке лікування допоможе? Що зміниться у моєму повсякденному житті?

Такі питання часто звучать у кабінетах наших лікарів.

Ми піднімаємо цю гостру і чутливу тему, тому що проблема може торкнутися кожного. На жаль, у країні все ще існує система передачі пацієнта «по ланцюжку» від лікаря до лікаря, ходіння по колу з кабінету до кабінету, звернення до хірурга замість онколога і… непоправна втрата часу. Коли у спеціалізованому центрі діагноз рак таки встановлюють, залишається відкритим питання: «Чому ви одразу до нас не прийшли, коли виникли перші підозри?».

Адже ми наповнюємо сайт, ведемо сторінки в соціальних мережах саме для того, щоб надавати людям важливу для життя інформацію.

Тож ще раз нагадуємо! При будь-яких підозрах, тривожних симптомах, виявлених новоутвореннях звертайтеся до клінічного онколога.

Знайте, що, залежно від скарг, сімейний лікар може послати вас на УЗД, рентген або інші дослідження. Якщо буде виявлено новоутворення, терапевт має направити вас до онколога.

Рак чи не рак — відповідь ви отримаєте у спеціалізованому центрі. Клінічний онколог розбереться досконально у ситуації. Якщо діагноз рак встановлять, до свого терапевта ви повернетеся після лікування для подальшої медичної підтримки.

Оскільки один метод не дає повної картини, у нашому центрі проводять різні дослідження. На підставі результатів фахівці дізнаються, чи є у вас рак, і визначать стадію захворювання. Тільки правильний діагноз приведе до успіху лікування.

Тому йдіть до професіоналів. В онкологічному центрі ви не ходитимете по колу, а відразу потрапите до фахівців високого класу. Можливо, почуєте добрі новини, коли лікарі знімуть підозри на рак.

Наша спільна мета — раннє виявлення, ретельне дослідження та швидкий початок лікування. Команда фахівців TomoClinic націлена на результат щодня.
Візьміть відповідальність за своє життя у свої руки. Адже чим менше пухлина і чим раніше виявлена, тим вищі шанси на одужання.

Телефонуйте на номер, який бачите на сайті, щоб отримати інформацію та записатися на консультацію.

Задати питання