Час підбивати підсумки і час рухатися вперед! Прес-тур в TomoClinic, або Майбутнє в сьогоденні

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Час підбивати підсумки і час рухатися вперед! Прес-тур в TomoClinic, або Майбутнє в сьогоденні

4 роки діє наш центр. Ми завжди щиро ділилися з вами новинами — не тільки здобутками, а й проблемами, які доводилося вирішувати, як і в будь-якій справі. Завойовували довіру пацієнтів чесною працею і результатами, які говорять самі за себе.

«Сьогодні ми кращі в Україні і одні з кращих в Європі по проведенню променевої терапії»

— такі слова вимовив директор TomoClinic Володимир Ященко, представляючи центр на прес-конференції.

Проходила прес-конференція в новому корпусі для стаціонарного лікування пацієнтів. Відкриття ультрасучасного, комфортного стаціонару і привело до Кропивницького журналістів з різних українських видань. На питання відповідали директор TomoClinic Володимир Ященко, директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації Олег Рибальченко і головний лікар TomoClinic Степан Крулько.

Це був незвичайний прес-тур, тому що і журналісти, і колеги-лікарі, які прибули з Києва, щоб розділити з нами радість події, побачили, як то, що ще недавно здавалося далеким майбутнім, нездійсненною мрією, втілено в життя. Відкриття нового стаціонару відбулося!

Фото лише частково можуть передати ті комфортні і безпечні умови, в яких будуть перебувати наші пацієнти. Було багато емоцій, маса питань, на які гості отримали докладні і чесні відповіді.

Важливий момент зазначив Володимир Ященко, презентуючи відділення, де пацієнти отримуватимуть хіміотерапію:

«Препарати повинні розводитися і вводитися правильно, за процесом потрібно правильно спостерігати. Зверніть увагу, що ми використовуємо спеціальні світлозахисні системи, що оберігають ліки від руйнування. Пацієнт повинен отримувати максимальну і результативну допомогу. Технології — запорука успіху в лікуванні».

На питання журналістів про вартість перебування в стаціонарі директор TomoClinic відповів:

«Ви змогли переконатися, що рівень комфорту і безпеки палат не поступається рівню першокласних готелів, а ціна значно нижча. Крім того, пацієнти будуть забезпечені дієтичним харчуванням, і меню ми розробимо індивідуально в залежності від рекомендацій лікарів для кожної людини».

Скоро, зовсім скоро новий стаціонар прийме перших пацієнтів. До нас звертаються по медичну допомогу не тільки українці, приїжджають люди з різних країн. Ми відкриті для всіх, незалежно від місця проживання і громадянства. Ми працюємо, щоб ви були здорові.

Задати питання