Все зачекає, а здоров’я — ні: перевірте його з «Медичною мобільною консультацією»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Все зачекає, а здоров’я — ні: перевірте його з «Медичною мобільною консультацією»

З 20 травня щодня біля ТЦ «Копілка» в Кропивницькому буде працювати наш виїзний діагностичний центр, в якому можна буде пройти мамографію, а також УЗД молочних залоз, лімфовузлів і щитовидної залози.

Ваше здоров’я тут перевірять співробітники онкологічного центру TomoClinic, у яких вже є достатня для цього кваліфікація і досвід в діагностиці організму при роботі з пацієнтами.

Медична мобільна консультація TomoClinic — це спеціальний 18-метровий трейлер зі всім необхідним для проведення обстежень обладнанням. Тут встановлено сучасний цифpовой маммогpаф, точний УЗД-аппаpат експертного класу, є витратні матеріали. Подібною апаратурою обладнані тільки 6 медичних установ обласного рівня.

Ініціативу щодо ранньої діагностики захворювань онкологічний центр TomoClinic підтримав ще в 2017 році. З тих пір завдяки цьому актуальному проекту «Медичної мобільної консультації» багато жінок зуміли вчасно звернути увагу на своє здоров’я і попередити розвиток у себе патологій, включаючи онкологію.

Нагадаємо, що згідно з рекомендаціями МОЗ жінки України мають проходити планові обстеження, навіть якщо симптоми захворювань у вас нібито відсутні. Найбільш уважними до подібної діагностики мають бути жінки старші за 40 років, яким рекомендують проходити мамографію щорічно.

Ми запрошуємо вас для проведення діагностики, якщо ви:

  • Не встигаєте перевірити власне здоров’я через роботу і поточні справи
  • Постійно відкладаєте візит до лікаря в лікарні або боїтеся дізнатися правду
  • Втрачаєте цінний час і дозволяєте можливому захворюванню прогресувати
  • Хочете пройти діагностику здоров’я без черг й запису
  • Шукаєте кваліфікованих медспівробітників і обладнання європейського рівня
  • Бажаєте провести якісне обстеження організму за доступною ціною
  • Потребуєте УЗ-дослідження та мамографії для об’єктивної та швидкої відповіді

Для уточнення деталей дзвоніть нам безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів України: +38 (0522) 30-15-03.

Задати питання