Які переваги є у хіміотерапевтичного відділення TomoClinic?

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Які переваги є у хіміотерапевтичного відділення TomoClinic?

TomoClinic проводить курси хіміотерапії з дотриманням найвищих міжнародних стандартів:

1. Клініка має власну хімічну лабораторію, в якій фармацевт розводить препарати — цитостастики. Пацієнт або його супроводжуючий можуть простежити, який препарат розводять і яким чином це реалізується завдяки встановленій камері в лабораторії і планшету для онлайн-спостереження.

2. У кожного пацієнта є свій доктор. Він слідкує за ним під час госпіталізації та на всіх інших етапах лікування, включаючи амбулаторні. Лікар консультує свого пацієнта і підтримує з ним зворотній зв’язок. Також за кожним пацієнтом закріплюється медсестра, яка супроводжує його на етапі хіміотерапії і знає про конкретний протокол лікування, препарати, що вводяться, їх дозування, послідовність, обсяг та швидкість інфузії. Весь цей алгоритм чітко прописується в хіміотерапевтичному протоколі.

3. Ми відповідально підходимо до лікування кожного пацієнта. Під час всього періоду госпіталізації за онкохворим, які отримують хіміотерапію, спостерігає лікар-хіміотерапевт, завідувач відділенням хіміотерапії і персональна медсестра. У нічний період стан пацієнта відстежує медсестра і черговий лікар-анестезіолог. Він може впоратися з невідкладними станами, пов’язаними з хіміотерапією або супутніми захворюваннями.

4. У хіміотерапевтичному відділенні TomoClinic працює палата інтенсивної терапії, де можна надати невідкладну допомогу.

5. У кожній палаті стаціонарного відділення TomoClinic біля ліжка пацієнта є кнопка екстреного виклику: її можна натиснути в будь-який час при будь-якому нездужанні або симптомі, щоб викликати медсестру для надання допомоги.

6. Ми — за повне інформування пацієнта. Лікуючий лікар завжди повідомляє про всі можливі ризики і побічні явища хіміотерапії заздалегідь, а також говорить, що з ними робити і до кого звертатися в разі їх виникнення. Кожен пацієнт може приїхати в клініку для госпіталізації і проведення симптоматичної терапії в разі розвитку побічних ефектів, з якими не може впоратися вдома самостійно або йому відмовляють в госпіталізації за місцем проживання. Якщо приїхати важко, пацієнт може отримати консультативну допомогу лікуючого лікаря в телефонному режимі.

7. Завідуюча хіміотерапевтичних відділенням — Оксана Фрідман — досвідчений онколог і хіміотерапевт, висококваліфікований лікар і ліцензований фахівець. Пройшла спеціальну підготовку в Ізраїлі на базі університету імені Бен-Гуріона і лікарні «Сорока» в м. Бєер-Шева, отримала лікарську ліцензію в Ізраїлі.

Наше хіміотерапевтичне відділення — база для проведення якісної хіміотерапії на європейському рівні. Звертайтеся в TomoClinic за телефонами, вказаними на сайті tomoclinic.ua

Задати питання