Якісна діагностика — перший крок до одужання!

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Якісна діагностика — перший крок до одужання!

Відкриваємо рубрику «Пост від нашого лікаря». В ній ви знайдете корисну інформацію від наших фахівців і зможете зорієнтуватися в складному медичному світі.

Сьогодні поговоримо з нашим лікарем-рентгенологом про якість діагностики.
Toshiba — це не тільки відомі на весь світ телевізори та кондиціонери. Цей великий японський і міжнародний концерн виробляє все від побутової техніки до медичного обладнання.

І безпосередньо допомагає лікарям і пацієнтам. Як саме?

Зокрема, техніка бренду Toshiba стає у нагоді для діагностики, наприклад, захворювань передміхурової залози у чоловіків. Нажаль, ризик цієї недуги зростає разом з віком, тож маємо бути уважними до свого здоров’я і перевіряти його в плановому порядку.

В чому переваги діагностики в центрі TomoClinic?

1. В клініці встановлено високопольний апарат МРТ Саnon 1,5 тесла, що дає високий ефект у діагностиці захворювань. Така техніка дозволяє отримувати детальні результати і зображення високої якості.
2. Це, в свою чергу, допомагає лікарю визначити точний діагноз, а пацієнту — знати, що саме лікувати.
3. Використання спеціальної речовини — контрасту — дає можливість зафіксувати навіть мікроскопічні новоутворення, що ще не встигли розповсюдитись в організмі і які можна вилікувати без хірургічного втручання.

Для порівняння: якщо ви пройдете МРТ на більш дешевому низкопольному апараті і без контрасту, то скоріш за все отримаєте неякісне зображення, тож лікар може поставити хибний діагноз, а ви витратите кошти дарма або проґавите серйозне захворювання.

Які «бонуси» має рання діагностика захворювань?

  • лікування розпочинається на ранніх стадіях
  • пацієнт уникає інвалідності
  • якість життя зберігається на високому рівні

Радимо слідкувати за власним здоров’ям і надавати перевагу якісним дослідженням.

Задати питання