Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Якісні інфузомати для проведення якісної хіміотерапії онкопацієнтів

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Якісні інфузомати для проведення якісної хіміотерапії онкопацієнтів

Зазвичай інфузомати застосовуються для контрольованої доставки рідин в організм пацієнта. В процесі лікування онкологічних хвороб ця потреба у чітко дозованому введенні лікарських засобів виникає щоденно. Сучасні інфузомати для дозованого введення ліків мають значні переваги у порівнянні із звичайними краплинними системами. Особливо для онкопацієнта, адже це дозволяє медперсоналу працювати більш зручно та надавати стаціонарну медичну допомогу на більш сучасному рівні. До того ж, без якісної подачі препарату через якісний інфузомат хіміотерапія не буде ефективною. А з ним можна використовувати високоактивні лікарські засоби та розчини, зменшується медикаментозне навантаження на самого пацієнта.

В нашій онкологічній клініці використовується технологія інфузії від німецького виробника B. Braun Compact Plus. Це нове покоління інфузоматів, наступний крок до підвищення безпеки пацієнтів, новий рівень якості лікування. Пристрій компактний та надійний, німці створили його з гаслом «Час піклуватися». Нова стійка поєднує в собі «Infusomat compact plus» та систему, якою до пацієнта доставляється ефективний лікарський препарат.

Робота інтуїтивно зрозуміла, є чітка навігація по меню, яскравий кольоровий дисплей, потужний акумулятор, що працює поза мережею. Вбудована електрона система дозволяє задати певну програму. Можна точно розраховувати дозування, керувати швидкістю подачі препаратів та навантаженням. Тут є корисна інтегрована бібліотека ліків та зручні кольорові роз’єми.

«Компакт-плюс» від B. Braun інтегрує найсучасніші технологічні досягнення. А це простота та надійність лікування для онкопацієнта. Такі медичні прилади потрібні їм цілодобово, адже хіміотерапія має надаватись згідно розроблених міжнародних схем лікування раку.

Цей надсучасний інфузомат був вкрай необхідним в TomoClinic. Тому його поява дасть змогу вводити ліки в будь-який час декількома способами, запам’ятовувати процедури для внутрішньовенної хіміотерапії, сприятиме кращому результату лікування.

Задати питання