З максимальною точністю: променеве лікування раку простати

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>З максимальною точністю: променеве лікування раку простати

Чи можливо зробити це на застарілих кобальтових апаратах? Будьте уважні — НІ!

Чому? Тому що у злоякісну пухлину потрібно донести необхідну дозу випромінювання, яка стане для неї убивчою, і, в той же час, забезпечити максимальний захист прилеглих здорових органів і структур.

Що потрібно знати?
Тільки новітнє обладнання дозволяє використовувати сучасні технології, які допомагають вирішити не просто важливі, а рятівні для пацієнтів задачі.
Так фахівці нашого центру застосовують технологію IMRT — променеву терапію з модульованою інтенсивністю. За останні кілька років IMRT став поширеним і успішним методом лікування раку простати. Цю технологію використовують у всіх розвинених країнах світу, і метод доступний пацієнтам TomoClinic.

У чому сенс?
Саме сучасні методики планування, щоденний візуальний контроль положення пацієнта дозволяють досягти максимальної точності. Коли чоловік проходить лікування передміхурової залози, наші фахівці контролюють стан прямої кишки, головок стегнових кісток, ступінь наповнення сечового міхура, і тому можемо підводити високі дози в пухлину з мінімальним ризиком для цих органів.

Щоб отримати інформацію про променеву терапію простати і записатися на консультацію до фахівця, телефонуйте на номери гарячої лінії вказанні на сайті.

Задати питання