З практики наших хірургів: оперативне лікування захворювань товстого кишківника

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>З практики наших хірургів: оперативне лікування захворювань товстого кишківника
hirurgia_tomoclinic

Цей клінічний випадок є яскравим прикладом того, як увага до себе може врятувати життя. Пацієнтка звернулася до нас зі скаргами, здавалося б, на «нешкідливі» симптоми — проноси та почуття здуття живота.

Лікар порадив пройти додаткові обстеження для визначення чіткого діагнозу. У ході передопераційного обстеження за даними фіброколоноскопії органів черевної порожнини визначили об’ємне новоутворення. Була проведена біопсія, КТ, МРТ, які допомогли з’ясувати діагноз та операбельність пухлини.

Пацієнтка отримала консультацію клінічного онколога, клінічний випадок розглянув междисциплінарний консиліум. Фахівці прийшли до висновку щодо проведення радикального оперативного лікування.

Хірурги Олександр Соколенко, Ярослав Пароконний та Олег Черниш успішно провели лапароскопічну лівобічну геміколектомію, тобто видалення лівої половини ободової кишки з перев’язкою та перетином нижніх брижових судин і формуванням анастомозу (з’єднання між собою відділів кишківника) і встановили стому. Після операції для пацієнтки запланований курс хіміотерапії, показаний згідно з її діагнозом за міжнародними стандартами.

А ми ще раз нагадуємо: не зволікайте зі зверненням до лікаря при будь-яких тривожних ознаках. Як бачите, у цьому випадку за поширеним «звичайним» симптомом маскувався рак. Завдяки знанням і професіоналізму наших фахівців вчасно розпочате онкологічне лікування.

Зі всіма методами лікування і діагностики можна ознайомитися тут: https://tomoclinic.ua/uk/

Телефонуйте за номером гарячої лінії: 0 800 33 08 21.

Наш контакт-центр працює і у вихідні.

У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

 

Задати питання