За красу без шкоди для здоров’я

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>За красу без шкоди для здоров’я

«Якщо є можливість зберегти привабливість жінки, це потрібно зробити, але, безумовно, — зі збереженням радикалізму. Ми боремося за красу без шкоди для здоров’я», — підкреслює завідувач хірургічного відділення TomoClinic, лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії Дмитро Караськов.
Досвідчений фахівець відповів на питання, які хвилюють усіх жінок з діагнозом рак молочної залози.

— У чому полягає радикалізм? Як ви можете бути впевнені в тому, що в грудях жінки не залишилося злоякісної пухлини?

— В онкопластичній хірургії є важливий момент — при видаленні пухлини в межах здорових тканин обов’язково проводиться інтраопераційний (під час операції) контроль. У медицині це називається контролем чистоти резекції країв рани. Потім вже відбувається переміщення тканини молочної залози і заміщення дефекту, який утворився, щоб груди зберегла форму і об’єм.

Такі операції можуть бути самими різними: по-різному заміщають об’єм, застосовують різні техніки — все залежить від конкретної ситуації. Використовуємо методи пластичної хірургії і видаляємо пухлину. Тобто проводимо радикальне хірургічне лікування раку грудей із урахуванням естетичних принципів. При цьому може одномоментно виконуватися і сіметрізуюча операція для того, щоб обидві молочні залози практично не відрізнялися розміром і формою. Робимо все, щоб зберегти жінці і здоров’я, і красу.

Щоб отримати інформацію та записатися на консультацію, телефонуйте на номер гарячої лінії: 0 800 30 15 03

  • Не приїжджайте без попереднього запису!
  • Усі питання з’ясовуйте за вказаним номером.

Задати питання