Забезпечені підтримкою всесвітньої онкологічної організації NCCN

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Забезпечені підтримкою всесвітньої онкологічної організації NCCN

Багато лікарів, пацієнтів та спілок з лікування раку залишалися без належної інформаційної допомоги під час розгортання коронавірусної хвороби COVID-19. Саме тому національна загальна онкологічна мережа NCCN вирішила надати певні корисні ресурси для всіх, хто бореться з недугою на ім’я рак під час пандемії.

Всесвітня асоціація NCCN визнає й той факт, що медична інформація щодо COVID-19 в онкологічному осередку швидко змінюється. Але в той же час розуміє, що обговорення для обміну кращими практиками та конкретними порадами може бути суттєво корисним для інших.

Тому спеціалісти з NCCN оперативно надають лікарям онкологічного профілю спеціальні ресурси — документи, протоколи лікування та рекомендації, розроблені установами та групами, що є членами всесвітньої асоціації.

Наразі для підтримки в інформаційних цілях такі ресурси надані й лікарям онкологічного центру TomoClinic.

Звертайтеся з будь-якими питаннями за телефонами, вказаними на нашому сайті. Завдяки NCCN ми тримаємо руку на пульсі подій. Наші спеціалісти залишаються обізнаними щодо тенденцій в лікуванні тих, хто продовжує боротьбу з онкологічними хворобами, не зважаючи на загрозу пандемії.

Задати питання