Зустріч з представниками НСЗУ

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Зустріч з представниками НСЗУ

В рамках співпраці нашої клініки відбулася зустріч з представниками НСЗУ Дніпровського регіонального департаменту. Обговорили актуальні питання в медицині, розглянули важливий аспект оновлення обладнання та розширення послуг, обмінялися сумісними планами на майбутнє.

Під час заходу обговорювали цілі досягнення пріоритетних напрямів відновлення системи охорони здоров’я в Україні. Серед них, зокрема, такі:

– забезпечення в необхідному об’ємі потреби в послугах діагностики, лікування онкологічних захворювань та реабілітації;
– подальший розвиток та зміцнення мережі медичної допомоги, посилення спроможності та вирішення проблем медицини, відновлення зв’язку людей з лікарями;
– підтримка та розбудова інноваційних методів, технологій та підходів до лікування онкозахворювань.

Незважаючи на складні часи Україна робить усе можливе для зміцнення системи охорони здоров’я та її розвитку відповідно до кращих світових практик.

З 1 травня 2021 року центр TomoClinic уклав договір з НСЗУ, що включає в себе комплекс надання медичних послуг, безкоштовних для пацієнта.

При цьому пацієнт буде знаходитися в умовах європейської клініки, отримувати високоякісну медичну допомогу і не сплачувати кошти за стандартні послуги, які вказані в договорі НСЗУ.

Центр TomoClinic доєднався до єдиного медичного простору і співпрацює з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) на користь пацієнтів з будь-яких куточків України: вони можуть отримувати безкоштовні послуги за програмою медичних гарантій.

Задати питання