Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Вартість лікування

Оncological Center TomoClinic>Вартість лікування

Вартість онкологічного лікування — чутливе питання, яке нерідко стає предметом обговорень. Пацієнти іноді сумніваються в її обґрунтованості, порівнюючи ціни послуг в окремих медичних центрах. До нас звертаються за допомогою різні люди, і ми спостерігаємо, як розходяться думки. Одні впевнені, що для клініки головне прибуток, і висловлюють невдоволення. Інші розуміють, що ціною питання в онкології може стати життя і що дуже багато залежить від якості лікування, а висока якість коштує чималих коштів.

Так з чого ж складається вартість онкологічного лікування і чому вона різна в різних лікарнях? Чому ціни на проведення променевої терапії в нашому центрі вищі, ніж в інших клініках? Чи можна знизити ваші витрати на лікування в нашому центрі? Ми відповімо на хвилюючі питання, а рішення приймати вам.

Вартість обладнання

Наскільки обладнання надійне, наскільки воно технологічне і сучасне, наскільки відповідає найвищим світовим вимогам — від цього безпосередньо залежить якість лікування. Ви повинні розуміти, що використання застарілого обладнання — це, в першу чергу, величезний ризик для вашого здоров’я, а часто і для життя. Наприклад, променева терапія на старих кобальтових апаратах нерідко призводить до того, що разом із пухлиною уражаються здорові органи, і людина вже не може жити повноцінно, набуваючи нові хвороби.

Ось чому ми використовуємо тільки передові технології. Технічне оснащення нашого центру для проведення променевої терапії — сучасний лінійний прискорювач Elekta Synergy® і унікальна для України система TomoTherapy — дозволяють донести необхідну дозу випромінювання, вбивчу для пухлини, і, в той же час, забезпечити максимальний захист прилеглих здорових органів і структур.

Саме високі технології допомагають нам вирішити не просто важливі, а часто рятівні для пацієнтів завдання. Система TomoTherapy — єдиний в нашій країні апарат для радіотерапії з вбудованим комп’ютерним томографом, який з високою точністю забезпечує тривимірний розподіл дози опромінення при обертанні лінійного прискорювача на 360 °. Причому немає обмежень за розміром, формою, типом і розташуванням злоякісного утворення; можна за один сеанс лікувати відразу кілька мішеней (і маленькі, і великі пухлини в різних місцях). Таку апаратуру застосовують в розвинених країнах світу, і вартість її висока — мільйони євро. Крім того, дуже високі витрати на її технічне обслуговування, амортизацію.

Але саме таке обладнання дозволяє нам кожному пацієнту дати гарантію, що він отримає на пухлину необхідну максимальну дозу без ураження здорових органів і тканин. А це означає, що після лікування ви не будете страждати від ускладнень і зможете повноцінно жити.

Так само, як і лікувальне устаткування, ми використовуємо найсучаснішу апаратуру для діагностики. По-іншому і бути не може, тому що для нас головне — турбота про пацієнта. І тут пряма залежність: передове обладнання — висока точність — правильний діагноз — правильне лікування — високі шанси на одужання.

Кваліфікація лікаря

Чим вища кваліфікація лікаря, тим якісніше він виконує роботу — це незаперечний факт і не вимагає доказів. Кожен пацієнт віддає перевагу досвідченим і компетентним лікарям, і навряд чи комусь захочеться ризикувати здоров’ям. Однак висока кваліфікація лікаря-онколога, хіміотерапевта або променевого терапевта не виникає «з повітря». Потрібне колосальне вкладення сил, часу і матеріальних засобів, щоб удосконалювати професійні навички і знання.

Сучасна онкологія розвивається стрімко, постійно з’являються нові методи і технології, які необхідно опановувати, щоб ви отримували найякісніші послуги. Тому наші лікарі — постійні учасники найбільших світових професійних конгресів і конференцій. Ми вкладаємо кошти в їх навчання, щоб наші вкладання поверталися до вас передовими методами лікування, щоб ваше лікування було успішним, щоб ви видужували.

Однак все відносно в світі. Якщо порівнювати оплату наших лікарів і молодшого медперсоналу з оплатою такої ж роботи в Європі, США або в Ізраїлі, то вона в декілька разів нижча. Ось чому і вартість лікування для вас в нашому центрі буде набагато нижчою, ніж в цих країнах, при такій же високій якості — тобто при такому ж обладнанні, таких же гарантіях і такому ж кваліфікованому досвідченому персоналі.

Вартість перебування в стаціонарі

У двох хвилинах ходи від нашої клініки, знаходиться новий стаціонар.Умови перебування в ньому за рівнем комфорту не поступаються рівню готелів високого класу, проте вартість є набагато нижчою. Це дуже важливо, тому що лікування може бути тривалим: від чотирьох до шести тижнів. А в будь-якій країні світу навіть перебування в хостелі при лікарні коштує мінімум 60 євро на добу — без харчування, без догляду і спостереження. У той же час, ціна за добу в нашому стаціонарі в кілька разів нижча, і ви будете отримувати лікування в чудових європейських умовах, з медичним контролем, з харчуванням.

Необхідно врахувати, що підтримка такого приміщення в належному вигляді, комунальні платежі, сигналізація, охорона, оплата праці персоналу — дуже високі витрати і істотна частина видатків нашого центру. Незважаючи на це, ми постаралися встановити для вас максимально прийнятну ціну, розуміючи наскільки важливий для одужання комфорт і спокій під час лікування.

Чи можна знизити загальні витрати на лікування і перебування?

Можна! Наприклад, ми пропонуємо пацієнтам так звані «пакетні» ціни для оплати хірургічного лікування. Це означає, що у загальну вартість «пакету» входять вартість госпіталізації в комфортних умовах стаціонару з цілодобовим медичним спостереженням і доглядом.

Вартість «пакету» для оплати хірургічного лікування конкретного захворювання ви у будь-який момент можете уточнити у консультантів за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Ми перерахували головні, але далеко не всі фактори, з яких складається вартість послуг. Не забувайте також про податки, які ми платимо в бюджет держави. Ніхто не приховує від вас, що наш центр — комерційний проект, і власники клініки повинні отримувати прибуток. Частка цього прибутку досить помірна, тому що для засновників, в першу чергу, важлива благородна мета проекту — система цінностей «все для пацієнта», що об’єднує наших лікарів, медсестер, адміністраторів.

Важливо, що вам не потрібно турбуватися про трансфер, проживання. Дістатися до Кропивницького зручно з будь-якого регіону, тому що місто знаходиться практично в центрі країни. Ми приймаємо пацієнтів з усіх куточків України, далекого і ближнього зарубіжжя. Надаємо комплексні послуги з лікування різних типів раку і зробимо все можливе, щоб ваш шлях до одужання був комфортним, а лікування дало бажаний результат.

Щоб дізнатися більше про діагностику та лікування вашого типу раку, уточнити вартість послуг і записатися на консультацію, телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті.

Бажаємо вам здоров’я!

* УВАГА! тарифи на медичні послуги є базовими, остаточна ціна на медичну послугу визначається за результатами попередньої консультації. Адміністрація “TomoClinic” вживає всіх заходів щодо своєчасного оновлення прайс-листа, розміщеного у “Куточку споживача”, однак, щоб уникнути можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у адміністраторів медичного центру. Тел.: 0 (800)30-15-03 Адреса електронної пошти: info@tomocenter.com.ua

Гемотрансфузія

Гемотрансфузія (еритроцити, відмиті)400
Гемотрансфузія (еритроцити, збіднені на лейкоцити у додатковому розчині)400
Гемотрансфузія (плазма, лейкофільтрована)2 090
Гемотрансфузія (тромбоцити, аферез 2*1011, збіднені лейкоцитами)16140
Гемотрансфузія (тромбоцити, аферез 4*1011, збіднені лейкоцитами)17670
Гемотрансфузія (тромбоцити, аферез 6*1011, збіднені лейкоцитами)12760

Діагностика

Ендоскопія

Біопсія під ендоскопічним супроводом 1 категорії складності500
Біопсія під ендоскопічним супроводом 2 категорії складності1000
Біопсія під ендоскопічним супроводом 3 категорії складності1500
Бронхоскопія1100
Відеоларингоскопія900
Езофагогастродуоденоскопія900
Колоноскопія1100

Комп'ютерна томографія (введення контрастного підсилення)

Введення контрастного підсилення КТ (050 мл)1000
Введення контрастного підсилення КТ (100 мл)1200
Введення контрастного підсилення КТ (150 мл)1600

Комп'ютерна томографія (послуги)

КТ головного мозку1000
КТ гомілки1000
КТ гомілковостопного суглоба1000
КТ грудного відділу хребта1000
КТ кисті1000
КТ кісток таза, кресця та куприка1000
КТ колінного суглоба1000
КТ кульшового суглобу1000
КТ ліктьового суглобу1000
КТ орбіт та краніоорбітального простору1000
КТ органів грудної клітки та середостіння1000
КТ органів малого тазу1000
КТ органів черевної та заочеревинного простору1400
КТ передпліччя1000
КТ плеча1000
КТ плечового суглобу1000
КТ поперекового відділу хребта1000
КТ променезап'ясткового суглоба1000
КТ скроневих кісток1000
КТ скронево-щелепного суглоба1000
КТ стегна1000
КТ стопи1000
КТ турецького сідла, гіпофізу1000
КТ шиї, гортані1000
КТ шийного відділу хребта1000
КТ+розмітка головного мозку та шиї1000
КТ+розмітка органів малого тазу1000
КТ+розмітка органів черевної та заочеревинного1400
КТ-ангіографія аорти1000
КТ-ангіографія аорти та ниркових артерій1000
КТ-ангіографія легеневих артерій1000
КТ-ангіографія сонних артерій1000
КТ-ангіографія судин головного мозку1000
КТ-ангіографія судин кінцівок1000

Магнітно-резонансна томографія

Магнітно-резонансна томографія (введення констрасного підсилення)

Введення контрастного підсилення МРТ (10 мл)1500
Введення контрастного підсилення МРТ (10 мл) (для 2 зон)1500
Введення контрастного підсилення МРТ (10 мл) (для 3 зон)1500
Введення контрастного підсилення МРТ (15 мл)1700
Введення контрастного підсилення МРТ (15 мл) (для 2 зон)1700
Введення контрастного підсилення МРТ (15 мл) (для 3 зон)1700
Введення контрастного підсилення МРТ (20 мл)1900
Введення контрастного підсилення МРТ (20 мл) (для 2 зон)1900
Введення контрастного підсилення МРТ (20 мл) (для 3 зон)1900

Магнітно-резонансна томографія (послуги)

МРТ гіпофізу1400
МРТ головного мозку1400
МРТ гомілкостопного суглоба1400
МРТ гортані1700
МРТ грудного відділу хребта1400
МРТ додаткових пазух носа1400
МРТ кисті1400
МРТ колінного суглоба1600
МРТ крижів та куприка1400
МРТ кульшового суглоба1600
МРТ ліктьового суглоба1600
МРТ молочних залоз2200
МРТ м'яких тканин1400
МРТ носоглотки1700
МРТ орбіт та параорбітального простору1700
МРТ органів малого тазу2200
МРТ органів середньостіння1700
МРТ плечового суглоба1600
МРТ поперекового відділу хребта1400
МРТ променево-зап'ясного суглобу1600
МРТ ротоглотки1700
МРТ стопи1600
МРТ черевної порожнини та заочеревинного простору2200
МРТ шийного відділу хребта1400
МРТ-ангіографія судин головного мозку1400

Морфологічна діагностика

Гістологічне та імуногістохімічне дослідження12500
Гістологічне та імуногістохімічне дослідження більше 10 об'єктів8950

Ультразвукові дослідження

Доплерографія артерій верхніх кінцівок500
Доплерографія артерій нижніх кінцівок500
Доплерографія вен верхніх кінцівок500
Доплерографія вен нижніх кінцівок500
Доплерографія екстра- й інтракраніальних судин650
Доплерографія судин верхніх кінцівок650
Доплерографія судин нижніх кінцівок650
Доплерографія судин нирок650
Доплерографія судин печінки650
Доплерографія судин селезінки500
Доплерографія судин шиї500
Доплерографія черевного відділу аорти та здухвинних судин500
Еластометрія печінки600
Ехокардіографія з доплерівським аналізом450
Компресійна еластографія щитоподібної залози600
УЗД гомілкостопного суглобу450
УЗД калитки450
УЗД колінних суглобів450
УЗД ліктьового суглобу450
УЗД лімфатичних вузлів комплексно переферійні450
УЗД лімфатичних вузлів: бедрена зона350
УЗД лімфатичних вузлів: білявушна зона350
УЗД лімфатичних вузлів: надключична зона350
УЗД лімфатичних вузлів: пахова зона350
УЗД лімфатичних вузлів: підключична зона350
УЗД лімфатичних вузлів: шийна зона350
УЗД молочних залоз450
УЗД молочних залоз + щитоподібної залози550
УЗД м'яких тканин350
УЗД нирок та наднирників350
УЗД органів малого тазу (трансабдомінально + трансвагінально)500
УЗД органів малого тазу (трансабдомінально)350
УЗД органів малого тазу (трансвагінально)350
УЗД органів черевної порожнини350
УЗД органів черевної та заочеревинного простору450
УЗД передміхурової залози (трансабдомінально + сечовий міхур + залишкова сеча)350
УЗД передміхурової залози (трансабдомінально + трансректально + сечовий міхур + залишкова сеча)550
УЗД плевральних синусів450
УЗД плечового суглобу450
УЗД сечовидільної системи (нирки + наднирники + сечовий міхур + залишкова сеча)500
УЗД сечового міхура + залишкова сеча350
УЗД слинних залоз350
УЗД шлунку та дванадцятипалої кишки500
УЗД щитоподібної залози350
УЗД-контроль після встановлення ВМС (трансвагінально)350
Фолікулометрія350

Функціональна діагностика та рентгенографія

(Онкоскрінінг) - Дерматоскопія поверхні шкіри200
Дерматоскопія (більше 10-ти новоутворень шкіри)600
Дерматоскопія (до 10-ти новоутворень шкіри)450
Дерматоскопія (до 3-х новоутворень шкіри)300
Дерматоскопія (до 5-ти новоутворень шкіри)350
Електрокардіограма (без заключення)50
Мамографія у двох проекціях250
Рентгенографія легень (пряма проекція)150
Рентгенографія легень бічна ліва100
Рентгенографія легень бічна права100

Інтервенційні процедури

Біопсії під контролем КТ

Біопсія під загальним наркозом5000
Трепанбіопсія гайморової пазухи під контролем КТ (без цито/гісто заключення)3300
Трепанбіопсія кісткової тканини під контролем КТ3000
Трепанбіопсія легень під контролем КТ6000
Трепанбіопсія лімфовузла під контролем КТ (без цито/гісто заключення)3000
Трепанбіопсія м'яких тканин під контролем КТ (без цито/гісто заключення)3100
Трепанбіопсія органів межистіння під контролем КТ (без цито/гісто заключення)4800

Біопсії під контролем УЗ

Послуга

Передопераційне маркування пухлин молочної залози700
ТАБ вузлів грудної порожнини під контролем УЗ1500
ТАБ вузлів лімфовузлів шиї під контролем УЗ650
ТАБ вузлів малого тазу під контролем УЗ1500
ТАБ вузлів малого тазу під контролем УЗ fusion2850
ТАБ вузлів молочної залози під контролем УЗ500
ТАБ вузлів черевної порожнини під контролем УЗ1500
ТАБ вузлів черевної порожнини під контролем УЗ fusion2850
ТАБ вузлів щитовидної залози під контролем УЗ550
Трепанбіопсія глибокого лімфовузла під контролем УЗД (без цито/гісто заключення)3000
Трепанбіопсія малого тазу під контролем УЗ3480
Трепанбіопсія молочної залози під контролем УЗ2200
Трепанбіопсія м'яких тканин під контролем УЗД (без цито/гісто заключення)2300
Трепанбіопсія передміхурової залози під контролем УЗ2480
Трепанбіопсія передміхурової залози під контролем УЗ fusion3500
Трепанбіопсія печінки 1 категорії складності під контролем УЗД (без цито/гісто заключення)3000
Трепанбіопсія печінки 2 категорії складності під контролем УЗД (без цито/гісто заключення)3100
Трепанбіопсія печінки під контролем УЗ fusion5000
Трепанбіопсія поверхневого лімфовузла під контролем УЗД (без цито/гісто заключення)2200
Трепанбіопсія черевної порожнини під контролем УЗ3480
Абляція новоутворень (без вартості набору)17500
Видалення порт-системи2500
Виявлення сторожевого лімфатичного вузла з використанням системи візуалізації Icg-flow30000
Встановлення катетера тривалого венозного доступу (більше 30 діб)6600
Встановлення катетера тривалого венозного доступу (двобічний, 30 діб)1200
Встановлення катетера тривалого венозного доступу (однобічний, 30 діб)800
Встановлення порт-системи12800
Дренування плевральної порожнини2400
Дренування черевної порожнини2300
Емболізація артерії, що кровопостачає пухлину (без вартості ембол)10500
Емболізація маткових артерій при міомі матки (без вартості ембол)7900
Стентування жовчовивідних шляхів (без вартості стента)9700
Трансторакальна біопсія10000
Хемоемболізація судин печінки (без вартості набору)15800
Холангіографія3200
Черезшкірне дренування жовчовивідних шляхів (без вартості набора)5200

Інші послуги

Візуалізація дослідження (повторно)200
Друк заключення обстеження (повторно)100
Запис діагностичних обстежень150
Запис результатів обстеження на диск (повторно)100
Пакування результатів в пакет3

Консультативні послуги

Комплексні консультації

Консультація клінічного / радіаційного онколога2000

Консультації вузьких спеціалістів

Дистанційна консультація лікаря-онколога2000
Дистанційна консультація лікаря-онколога (за результатами дообстежень)800
Дистанційна консультація онкохірурга1000
Дистанційна консультація променевого терапевта1000
Добове моніторування ЕКГ (за Холтером) 1 доба350
Добове моніторування ЕКГ (за Холтером) з трактуванням результату 1 доби600
Добове моніторування ЕКГ (за Холтером) з трактуванням результату 2 доби1000
Інтерпретація ЕКГ100
Консультація анестезіолога (терапія болю)400
Консультація анестезіолога400
Консультація анестезіолога передопераційна400
Консультація гінеколога-онколога600
Консультація за результатами контрольної діагностики (дистанційно)800
Консультація лікаря-ендокринолога250
Консультація лікаря-кардіолога600
Консультація лікаря-онкодерматолога450
Консультація лікаря-онкодерматолога + цифрова дерматоскопія (більше 10-ти новоутворень шкіри)800
Консультація лікаря-онкодерматолога + цифрова дерматоскопія (до 10-ти новоутворень шкіри)600
Консультація лікаря-онкодерматолога + цифрова дерматоскопія (до 3-х новоутворень шкіри)500
Консультація лікаря-онкодерматолога + цифрова дерматоскопія (до 5-ти новоутворень шкіри)550
Консультація лікаря-рентгенолога більше 8 дисків КТ3000
Консультація лікаря-рентгенолога більше 8 дисків МРТ3000
Консультація лікаря-рентгенолога до 3 дисків КТ1000
Консультація лікаря-рентгенолога до 3 дисків МРТ1000
Консультація лікаря-рентгенолога до 8 дисків КТ2000
Консультація лікаря-рентгенолога до 8 дисків МРТ2000
Консультація лікаря-терапевта (усна)500
Консультація мамолога450
Консультація невропатолога600
Консультація нейрохірурга600
Консультація онколога800
Консультація онко-хірурга (проктолога), з ректальним оглядом600
Консультація онко-хірурга (проктолога), з ректальним оглядом+біопсія850
Консультація отоларинголога800
Консультація променевого терапевта800
Консультація психолога300
Консультація рентгенолога (мамографія)150
Консультація сімейного лікаря200
Консультація судинного хірурга600
Консультація терапевта250
Консультація уролога800
Консультація уролога (дистанційно)800
Консультація уролога 2600
Консультація хіміотерапевта800
Консультація хірурга800
Первинна консультація лікаря-терапевта (УСНА)600
Первинна консультація мамолога800
Повторна консультація лікаря-онкодерматолога (протягом 3-х місяців)250

Лабораторна діагностика

0. ЗАГАЛЬНІ АНАЛІЗИ

β-ХГЛ загальний (хоріонічний гонадотропін загальний)210
Кальцитонін, 2068340
Онкомаркер яєчників (СА 125)210
Паратгормон (ПТГ 1-84). Високоспецифічний. Біоінтактний210
Прокальцитонін, 9011760
Тиреотропний гормон (ТТГ)160

11. ЦИТОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Дослідження секрету простати120
Класичний ПАП-тест (скринінгове дослідження мазка шийки матки)160
Комплекс №54 Класичний ПАП-тест (скринінгове дослідження мазка шийки матки) + Мікроскопічний аналіз виділень із сечостатевих органів (бактеріоскопія)260
Комплекс №55 Рідинна цитологія ПАП-тест + Мікроскопічний аналіз виділень із сечостатевих органів (бактеріоскопія)490
Комплекс №56 Рідинна цитологія ПАП-тест + Cobas HPV тест, затверджений FDA, 14 типів ВПЛ ВКР: 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 66 та 68800
Комплекс №57 Рідинна цитологія ПАП-тест + Cobas HPV тест, затверджений FDA, 14 типів ВПЛ ВКР: 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 66 та 681650
Комплекс №78 Рідинна цитологія ПАП-тест + High-Risk HPV DNA test (ДНК ВПЛ високого канцерогенного ризику)800
Комплекс №79 Рідинна цитологія ПАП-тест + High-Risk HPV DNA test (ДНК ВПЛ високого канцерогенного ризику) + STI 7 - інфекції, що передаються статевим1650
Мікроскопічний аналіз виділень із сечостатевих органів (бактеріоскопія)110
Мікроскопічний аналіз виділень із уретри (бактеріоскопія)110
ПАП-тест з верифікацією HSIL (p16, Ki-67)1450
Рідинна цитологія бронхоальвеолярного лаважу390
Рідинна цитологія ПАП-тест390
Цитологічне дослідження аспірату із порожнини матки190
Цитологічне дослідження бронхоальвеолярного лаважу320
Цитологічне дослідження виділень із соска грудних залоз320
Цитологічне дослідження випітних рідин з виготовленням цитоблоків400
Цитологічне дослідження при проведенні браш-біопсії бронхів320

11.1. ЦИТОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТОНКОГОЛКОВИХ ПУНКЦІЙНИХ БІОПСІЙ

Діагностика випітних рідин при метастатичних процесах, імуноцитохімія3000
Рідинна цитологія сечі380
Рідинна цитологія тонкоголкових пункційних біопсій380
Цитологічне дослідження відбитків та пунктатів лімфовузлів320
Цитологічне дослідження матеріалу зі шлунково-кишкового тракту320
Цитологічне дослідження матеріалу зішкрібу зі шкіри, слизових оболонок320
Цитологічне дослідження пунктатів кістозних утворень320
Цитологічне дослідження сером з імуноцитохімією (2 маркери)1130
Цитологічне дослідження сером молочної залози (з виготовленням цитоблоків)340
Цитологічне дослідження тонкоголкових пункційних біопсій інших локалізацій340
Цитологічне дослідження тонкоголкових пункційних біопсій молочної залози340
Цитологічне дослідження тонкоголкових пункційних біопсій щитоподібної залози340

11.2. КОНСУЛЬТАЦІЯ

Консультація цитологічного матеріалу (за 1 випадок) завідуюча лабораторії Боцюн П.М.650
Консультація цитологічного матеріалу провідним цитопатологом (за 1 матеріал)500

12. ОНКОГЕМАТОЛОГІЯ

12.2. ЦИТОЛОГІЯ ТА ЦИТОХІМІЯ

Дослідження препаратів кісткового мозку та крові на гемобластози (цитоморфологічний та цитохімічний методи)1700
Морфологічне дослідження цитоцентрифугату спинномозкової рідини350
Цитологічне дослідження відбитків та пунктатів кісткового мозку350
Цитологічне дослідження мазка крові350

12.3. МОЛЕКУЛЯРНО-ЦИТОГЕНЕТИЧНІ КОМПЛЕКСИ

Аналіз ДНК на встановлення біологічного батьківства 2 особи (Батько+дитина)4700
Діагностика високоагресивної В-клітинної лімфоми (FISH). Транслокації t(14;18) (BCL2), t(3;14) (BCL6), t(8;14) (MYС)7700
Діагностика гострої В-лімфобластної лейкемії (FISH). Транслокації t(9;22)(q34.1;q11.2) (BCR/ABL1), 12p13 (ETV6), 11q23 KMT2A (MLL)7700
Діагностика хронічної В-лімфоцитарної лейкемії (FISH). Делеції 17p13.1 (TP53), 11q22 (ATM), 13q12 (RB1)5500

12.3.1. ДІАГНОСТИКА ГОСТРОЇ МІЄЛОБЛАСТНОЇ ЛЕЙКЕМІЇ

Діагностика гострої мієлобластної лейкемії (базова) (FISH). Транслокації t(8;21) (RUNX1/RUNX1T1), inv(16)(p11q22)/t(16;16) (CBFB/MYH11), 11q23 KMT2A (7700
Діагностика гострої мієлобластної лейкемії (максимум) (FISH). Транслокації t(8;21)(RUNX1/RUNX1T1), inv(16)(p11q22)/t(16;16) (CBFB/MYH11), 11q23 KMT2A11550
Діагностика гострої мієлобластної лейкемії (стандарт) (FISH). Транслокації t(8;21)(RUNX1/RUNX1T1), inv(16)(p11q22)/t(16;16) (CBFB/MYH11), 11q23 KMT2A8600

12.3.2. ДІАГНОСТИКА МІЄЛОДИСПЛАСТИЧНОГО СИНДРОМУ

Діагностика мієлодиспластичного синдрому (базова) (FISH). Делеція 5q, 7q5500
Діагностика мієлодиспластичного синдрому (максимум) (FISH). Делеція 5q, 7q, 11q, 17p, 20q8600
Діагностика мієлодиспластичного синдрому (стандарт) (FISH). Делеція 5q, 7q, 17p7700

12.3.3. ДІАГНОСТИКА МІЄЛОМНОЇ ХВОРОБИ

Діагностика мієломної хвороби (І етап) (FISH). Транслокація 14q32 (IGH), делеція 13q12, 17p13, 1q21/1p32)8600
Діагностика мієломної хвороби (ІІ етап) (FISH). Транслокації t(14;20) (MAFB/IGH), t(14;16) (MAF/IGH), t(4;14) FGFR3/IGH, t(11;14) (CCND1/IGH)8600
Діагностика мієломної хвороби (максимум) (FISH). Транслокації t(14;20) (MAFB/IGH), t(14;16) (MAF/IGH), t(4;14) FGFR3/IGH, t(11;14) (CCND1/IGH), делеці11550

13. ПАТОМОРФОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

13.1. І КАТЕГОРІЇ СКЛАДНОСТІ

Біопсії гортані500500
Біопсії ендометрію (аспіраційної біопсії, вишкрібання, поліпектомії)500
Біопсії піхви500
Біопсії сечового міхура500
Біопсії сечоводу (з одного боку)500
Біопсії слизових оболонок ротової порожнини, порожнини та пазух носа500
Біопсії уретри500
Біопсії утворень повік, кон’юнктиви і сльозових залоз500
Біопсії шийки матки (не ексцизійні)500
Видалення кіст бартолінової залози500
Вишкрібання цервікального каналу500

13.2. II КАТЕГОРІЇ СКЛАДНОСТІ

Апендектомії (дивертикулектомії) при запальних процесах590
Біопсії мигдалика (з одного боку)590
Біопсії наднирника (з одного боку)590
Біопсії нирки (новоутворень) (з одного боку)590
Біопсії пухлинних утворень м’яких тканин590
Біопсії слинної залози (з одного боку)590
Біопсії утворень черевної порожнини і позаочеревинного простору590
Видалення гемороїдальних вузлів і анальних тріщин590
Видалення епулідів, одонтогенних кіст, травматичних фібром слизової оболонки590
Видалення жовчного міхура при запальних процесах590
Видалення куприкових кіст, нориць590
Видалення ліпоми590
Видалення міжхребцевих дисків590
Видалення оболонок яєчка і кіст придатків яєчка590
Видалення поліпів і кіст порожнини носа та пазух590
Видалення судин590
Герніопластики (видалення грижових мішків)590
Інцизійної, панч та радіохвильової біопсії шкіри (до 3 утворень включно) (при доброякісних пухлинних та пухлиноподібних процесах)590
Інші патоморфологічні дослідження II категорії складності590
Септопластики590
Трепан-біопсії грудної залози (з одного боку)590

13.3. ІII КАТЕГОРІЇ СКЛАДНОСТІ\

Біопсії бронхів, легень (за одну локалізацію680
Біопсії головного і спинного мозку та їх оболонок680
Біопсії клиноподібної резекції яєчнику (з одного боку)680
Біопсії підшлункової залози680
Біопсії плеври680
Біопсії стравоходу (до 3 біоптатів включно)680
Біопсії тонкої та/або товстої кишки (до 6 біоптатів включно)680
Біопсії шлунка (до 5 біоптатів включно)680
Видалення кіст шиї680
Видалення кісткових екзостозів, остеохондроматозних вільних тілець680
Видалення мигдаликів680
Видалення нігтьових лож (вкл. необхідні гістохімічні забарвлення на вибір патолога)680
Видалення придатків матки при непухлинній патології (з одного боку)680
Видалення синовіальних оболонок (гангліон і бурс) та кіст сухожилля680
Видалення сльозових залоз680
Дослідження абортивного матеріалу (до 12 тижнів)680
Ексцизії та конізації шийки матки680
Ексцизійної біопсії пухлин шкіри з оцінкою країв резекції (за 1 локалізацію)680
Інцизійні біопсії інвазивних неоплазій та інших утворень ШКТ (до 3 локалізацій біопсії включно)680
Інші патоморфологічні дослідження III категорії складності680
Міомектомії (видалення міоматозних вузлів матки)680
Поліфокальної трепан-біопсії передміхурової залози680
Резекції грудної залози при гінекомастії, маститах680
Резекції кістки при артропатіях680
Трепан-біопсії лімфовузлів (за 1 локалізацію)680
Трепан-біопсії середостіння680
Циркумцизіо (видалення крайньої плоті)680

13.4. ІV КАТЕГОРІЇ СКЛАДНОСТІ

Адреналектомії980
Ампутації кінцівок та їх частин при ангіопатіях980
Ампутації пальців та їх фаланг980
Біопсії нирки (при непухлинній патології)980
Біопсії печінки980
Біопсії пухлинних утворень кісток980
Біопсії шлунка з оцінкою за Сіднейською системою, системами OLGA та OLGIM980
Біопсії яєчка980
Видалення апендикса при пухлинних процесах980
Видалення жовчного міхура при пухлинних процесах980
Видалення матки без придатків980
Видалення одонтогенних пухлин, пухлин кісток черепа980
Видалення очного яблука980
Видалення придатків матки при пухлинах яєчника (з одного боку)980
Видалення пухлин головного та спинного мозку та їх оболонок980
Видалення пухлин м’яких тканин, окрім ліпом980
Видалення пухлин ротової та носової порожнини980
Видалення пухлин середостіння980
Видалення слинної залози (з одного боку)980
Видалення яєчка та придатків (з одного боку)980
Дослідження плаценти980
Дослідження плідних оболонок (при одноплідній вагітності, з 12 тижнів)980
Ексцизійні біопсії (поліпектомії) поліпів органів ШКТ (до 5 утворень включно)980
Ексцизійної біопсії лімфатичних вузлів (1 локалізація)980
Інші патоморфологічні дослідження IV категорії складності980
Ламінектомії980
Лобектомії щитоподібної залози980
Панч-біопсії або інших видах біопсії шкіри при запальних дерматозах та алопеціях980
Пенектомії980
Резекції нирки980
Резекції сечового міхура980
Секторальної резекції, лампектомії грудної залози980
Спленектомії980
Трансуретральної резекції простати, сечового міхура980
Трахелектомії і видалення кукси шийки матки980
Трепан-біопсії кісткового мозку (вкл необхідні гістохімічні забарвлення на вибір патолога)980

13.5. V КАТЕГОРІЇ СКЛАДНОСТІ

Біопсії шкіри при бульозних дерматитах та аутоімунних ураженнях шкіри (ПІФ)1950
Видалення матки з придатками1950
Видалення підшлункової залози (субтотальної і радикальної резекції)1950
Видалення пухлин кісток та суглобів, резекції кістки при пухлинній патології1950
Гастректомії, субтотальної резекції шлунка3400
Геміколектомії, есктирпації прямої кишки, інші резекції кишки3400
Дослідження плідних оболонок діхоріонічних близнюків1950
Інші патоморфологічні дослідження V категорії складності1950
Лімфодисекція500
Лобектомії і пульмонектомії1950
Нефректомії (в тому числі з адреналектомією)1950
Панкреато-дуоденальної резекції340
Радикальної простатектомії1950
Радикальної резекції грудної залози і мастектомії (з одного боку)1950
Резекції печінки та гемігепатектомії1950
Резекції слизової оболонки та ендоскопічні підслизові дисекції (EMR, ESD)1950
Резекції стравоходу1950
Тиреоїдектомії1950
Тотальної вульвектомії1950
Тотальної ларингектомії та резекції гортані1950
Цистектомії1950

13.7. ІНШІ ІМУНОГІСТОХІМІЧНІ (ІГХ) ДОСЛІДЖЕННЯ

2A(TOPO2A) чутливість до інгібіторів TOPO2A1000
ALK (5А4) чутливість пухлин до ALK інгібіторів1000
ERCC1 чутливість до похідних платини1000
NTRK чутливість до NTRK інгібіторів1000
PD-L1 чутливість до імунотерапії3600
PTEN чутливість до інгібіторів mTOR1000
ROS1 чутливість до ROS1-інгібіторів1000
RRM1 чутливість до гемцитабіну1000
Визначення Helicobacter pylori500
Визначення HPV-асоційованої патології (сурогатний маркер) p16800
Визначення Mycobacterium tuberculosis500
Визначення Treponema pallidum500
Визначення білків репарації помилок компліментарності ДНК (мікросателітна стабільність/нестабільність пухлини)2300
Визначення вірусу Herpes Simplex 1 та 2 типів1000
Визначення цитомегаловірусу (CMV)500
Дослідження експрессії Cyclin D1500
Дослідження експрессії р53500
Дослідження кількості uNK клітин (CD56) в ендометрії1200
Заключення щодо проведених імуногістохімічних досліджень300
ІГХ (CD138) верифікація хронічного ендометриту800
ІГХ (ER, PR) дослідження гормонального статусу едометрію1300
ІГХ (p16, Ki-67) верифікація HSIL1300
ІГХ (p57, Ki-67) верифікація міхуревого занеску1300
Імуногісто(цито -)хімічне дослідження (за 1 маркер)500
Рецептор андрогену500
Рецептор соматостатину 2 та 5 типів1000
Тимідилат-синтетаза (TS) чутливість до похідних 5-фторурацилу1000

13.8. КОНСУЛЬТАЦІЯ ПАТОМОРФОЛОГІЧНОГО МАТЕРІАЛУ

Консультація матеріалу в Biopticka laborator, Plzen Chech Republic (prof. Michal Michal, MD; prof. Ondrej Hes, MD, PHD, consultant; Assoc. prof. Denis10000
Консультація патоморфологічного матеріалу (друга думка) (за 1 матеріал)1100
Консультація провідного патоморфолога Кошик О.О. (за 1 матеріал)1600
Консультація провідного патоморфолога Селезньова О.О. (за 1 матеріал)1600

13.9. ДОДАТКОВІ ГІСТОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Вибір фото за запитом клієнта (1 фото з підрисунковим підписом)300
Виготовлення цифрового мікропрепарату з можливістю фотодокументації (1 гістологічне скельце)400
Гістохімічні дослідження (за 1 методику)200
Додаткове виготовлення блоку300
Додаткове виготовлення гістологічного препарату (г/е) з готового блоку100
Додаткове виготовлення зрізів на адгезивному склі150
Інтраопераційне дослідження (за другий та подальші етапи, за кожний)800
Інтраопераційне дослідження (за перший етап)1300
Лімфодисекції вартового лімфовузла при меланомі11000
Мікрографічної хірургії (Mohs, Slow Mohs) (за другий та подальші етапи, за кожний)800
Мікрографічної хірургії (Mohs, Slow Mohs) (за перший етап)2000
Морфометричне дослідження (кількісний показник) за 1 показник500
Оцінка придатності матеріалу для імуногістохімічних та молекулярних досліджень500

14. МОЛЕКУЛЯРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

14.1. ПРОГНОСТИЧНІ МОЛЕКУЛЯРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

ONCOTYPE DX Breast DCIS Score визначення ризику рецидиву протокової карциноми in situ молочної залози98500
ONCOTYPE DX Breast Recurrence Score визначення ризику рецидиву Люмінального підтипу РМЗ (І-ІІІ А стадія)98500
Signatera індивідуальний моніторинг ctDNA\38500
Signatera розробка індивідуальної панелі та 2 моніторинга ctDNA108500

14.2. МОЛЕКУЛЯРНИЙ ПРОФІЛЬ ПУХЛИН

Комплексне геномне профілювання FoundationOne CDx + FoundationOne Liquid CDx | N150000
Комплексне геномне профілювання FoundationOne CDx для солідних пухлин | N\108500
Комплексне геномне профілювання FoundationOne Heme (для онкогематологічних захворювань та сарком) | N130680
Комплексне геномне профілювання FoundationOne Liquid CDx | N108500

14.3. ДІАГНОСТИКА СПАДКОВИХ МУТАЦІЙ В ОНКОЛОГІЇ

Діагностика спадкової схильності до розвитку онкологічних захворювань (мутації 30 генів: APC, ATM, BAP1, BARD1, BMPR1A, BRCA1, BRCA2, BRIP1, CDH1, CDK13500
Спадкові мутації BRCA1 (5 мутацій) та BRCA2 (1 мутація), кров, ПЛР1600

14.4. МУТАЦІЇ ГЕНІВ

BCR-ABL1 P210 (Mbcr) "Філадельфійська хромосома" (зворотньо-транскриптазнa ПЛР)7700
BRAF (V600) (ПЛР)3200
CKIT (exons 9, 11, 13, 17) (ПЛР)7700
CKIT (Екзони 9, 11, 13, 17) та PDGFRA (Екзон 18 (D842V) (ПЛР)8600
DPYD (IVS14+1G>A) Визначення спадковоі схильності до розвитку токсичності при терапіі фторпіримідинами (5-ФУ, капецитабін та ін.)2200
EGFR (Екзони 18; 19; 20; 21) (ПЛР)6000
IDH1/2 (ПЛР)3850
JAK2 V617F (ПЛР)3200
KRAS (Кодони 12; 13; 59; 61; 117; 146) (ПЛР)4600
L265P в гені MYD88 (секвенування)8100
MGMT (метилспецифічна ПЛР)3200
NGS-панель мутацій в генах BRCA1/2 (гістологічний матеріал, Illumina)11500
NGS-панель спадкових мутацій в генах BRCA1/2 (кров, Illumina)11500
NRAS (кодони 12; 13; 59; 61; 117; 146) (ПЛР)4600
PIK3CA (екзон 9 та 20) (ПЛР)4600
UGT1A1, визначення спадкової схильності до розвитку токсичності при терапії Іринотеканом2200
Виділення ДНК та контроль якості990
Визначення статусу мікрасателітної нестабільності (MSI) (ПЛР)8500
Клональність IgH, IgK та IgL (BIOMED-2 ПЛР з фрагментним аналізом)17500
Клональність TCR-beta та TCR-gamma (BIOMED-2 ПЛР з фрагментним аналізом)16500
Панель для раку легень ALK/ROS1/RET/C-MET skipping 14 (ПЛР, визначення реаранжувань ALK, ROS1, RET та втрати 14 екзону с-МЕТ на основі аналізу РНК)7500
Рідка біопсія з визначенням мутацій в гені BRAF (кров, ПЛР, ctDNA)4500
Рідка біопсія з визначенням мутацій в гені EGFR (кров, ПЛР, ctDNA)6000

14.5. МОЛЕКУЛЯРНО-ЦИТОГЕНЕТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ (FISH)

BCR-ABL1 "Філадельфійська хромосома" t(9;22)(q34.1;q11.2) (FISH)3850
Eкспресія мРНК імуноглобулінів капа і лямбда (IgK/IgL) (CISH)1500
Ампліфікація 1q21.3-q22 (CKS1B) та/або 1p32.2 (CDKN2C) (FISH)3850
Ампліфікація CDK4 (FISH)3850
Ампліфікація HER-2/neu (FISH)10000
Ампліфікація MDM2 (FISH)3850
Ампліфікація N-MYC (FISH)3850
Ампліфікація С-МЕТ (FISH)7000
Делеція 11q22 (ATM) (FISH)3850
Делеція 13q12 (RB1) (FISH)3850
Делеція 17p13.1 (TP53) (FISH)3850
Делеція 17p13.1 (TP53) та 11q22 (ATM) та (FISH)5250
Делеція 19q13 для пухлин головного мозку3850
Делеція 1р36 для пухлин головного мозку3850
Делеція 20q12 (PTPRT/MYBL2) (FISH)3850
Делеція 5q31.2 (EGR1/5p15) (FISH)3850
Делеція 7q (FISH)3850
Делеція/ампліфікація 6p25 (RREB1) та 6q23 (MYB)3850
ДНК вірусу Епштейн-Барра (EBV) (CISH)1500
Інверсія inv(3)(q21q26.2) та транслокація t(3;3)(q21;q26.2) (GATA2/MECOM) (FISH)3850
Розрив гену ETV6 (12p13) для підтвердження транслокації NTRK3/ETV6 (FISH)3850
Транслокація 11q23 KMT2A (MLL) (FISH)3850
Транслокація 12p13 (ETV6) (FISH)3850
Транслокація 9q34 (NUP214) (FISH)3850
Транслокація ALK (FISH)10000
Транслокація BRAF (FISH)3850
Транслокація EWSR1 (FISH)3850
Транслокація IGH (FISH)3850
Транслокація inv(16)(p11q22)/t(16;16) (CBFB/MYH11) (FISH)3850
Транслокація MYС (FISH)3850
Транслокація PDGFRB (FISH)3850
Транслокація RET (FISH)3850
Транслокація ROS1 (FISH)7000
Транслокація SYT (FISH)3850
Транслокація t(11;14)(q13.3;q32.3) (CCND1/IGH) (FISH)3850
Транслокація t(11;18) BIRC3(API2)/ MALT1 (FISH)3850
Транслокація t(14;16)(q32.3;q23) (MAF/IGH) (FISH)3850
Транслокація t(14;18) (BCL2) (FISH)3850
Транслокація t(14;20)(q32.3;q12) (MAFB/IGH) (FISH)3850
Транслокація t(15;17)(q22;q12) (PML/RARA) (FISH)3850
Транслокація t(3;14) (BCL6) (FISH)3850
Транслокація t(4;14)(p16.3;q32.3) FGFR3/IGH (FISH)3850
Транслокація t(8;14) (IGH/MYC) (FISH) при лімфомах3850
Транслокація t(8;21)(q22;q22) RUNX1/RUNX1T1 (AML1/ETO) (FISH)3850

14.6. МОЛЕКУЛЯРНО-ЦИТОГЕНЕТИЧНІ КОМПЛЕКСИ (FISH)

Діагностика Шпіц невусу та меланоми, FISH (4 проби)16500

14.7. МОЛЕКУЛЯРНО-ГЕНЕТИЧНІ КОМПЛЕКСИ

NGS-панель для раку легені та щитовидної залози (18&18, Illumina)21500
NGS-панель для солідних пухлин (67 генів; Illumina)21500
Генетична панель діагностики транслокацій в солідних пухлинах (50 генів: AKT3, ALK, ARHGAP26, AXL, BRD3, BRD4, EGFR, EGFR, ERG, ESR1, ETV1, ETV4, ETV535000
Діагностика гострих лейкемій (t(8;21) (AML1-ETO), Inv 16 (CBFB-MYH11), t(4;11) (MLL-AF4), t(12;21) (TEL-AML1), t(1;19) (E2A-PBX1) та t(15;17) (PML-RAR8100
Діагностика колоректального раку (KRAS, NRAS, BRAF, PIK3CA, AKT) ПЛР12400
Діагностика лімфом (Транслокації 33 генів, мутації 35 генів, експресія РНК 44 генів, сплайсинг 1 гену) (NGS)35000
Діагностика мієлопроліферативних захворювань та гострої мієлобластної лейкемії, мутації в 37 генах (ABL1, ANKRD26, ASXL1, BCOR, BRAF, CALR, CBL, CEBPA24500
Діагностика раку щитоподібної залози (BRAF, NRAS, KRAS, HRAS) ПЛР5500
Діагностика сарком, транслокації 59 генів (ALK, BCOR, BRAF, CAMTA1, CCNB3, CDK4, CIC, CSF1, EPC1, EWSR1, FN1, FOS, FOS, FOSB, FOXO1, FUS, GLI1, HMGA2,35000
(Онкоскрінінг) - ПАП-тест420
25-гідроксивітамін D, 25-(OH)D, 1228400
Fc-фрагмент IgG аутоантигена IgM (ревматоїдний фактор), 2122420
HIV. ВІЛ-1 антиген р24 і загальні антитіла до ВІЛ-1, 1812300
Альдостерон, 9004330
Альфа - амілаза, 104490
Альфа-фетопротеїн (АФП), 1023220
Аналіз калу на кишкові паразити, 4008150
Аналіз калу на приховану кров (Тест)50
Аналіз калу на приховану кров, 4007170
Аналіз на фолієву кислоту, 1086220
Аналіз на цианокобаламін (вітамін В12), 1083220
Аналіз сечі за Нечипоренком, 4006140
Аналіз урогенітального мазка на мікрофлору, на склі (4011)140
Антиген плоскоклітинної карциноми, 9040390
Бакпосів на мікрофлору (у/г) + антибіотикограма (5001)330
Біохімічний аналіз крові830
Взяття зразка крові з вени30
Взяття зразка сечі20
Визначення вмісту магнію (1058)90
Визначення групи крові210
Визначення експрес тестів (CITO test) HIV, гепатиту B, гепатиту C250
Визначення експрес тестів (CITO test) HIV, гепатиту B, гепатиту C, сифілісу330
Вірус гепатиту B (HBV), HBeAg, 2007280
Вірус гепатиту B (HBV), HBsAg (австралійський антиген), 1035220
Вірус гепатиту С (HCV), антигени cor 1,2; NS3, NS4, NS5, антитіла IgG (2433)720
Вірус кору, антитіла IgG, 2164260
Вірус краснухи, антитіла IgG, 2032200
Гамма-глутаматтрансфераза, 105190
Глікозильований гемоглобін (HbA1c)200
Глобулін зв'язуючий статеві гормони, 1012200
Глюкоза (добова сеча), 1078100
Дегідроепіандростерон-сульфат, 1017220
Дегідротестостерон, 2093330
Експрес-тест на Тропонін150
Електроліти крові220
Електроліти крові: магній90
Електроліти крові: фосфор80
Еритропоетин, 9210350
Естрадіол, 1015190
Забір крові на цитотести (В, С, HIV, сифіліс)1
Загальний аналіз сечі130
Залізо сироваткове, 105290
Імуноглобулін Е ( загальний)210
Інсулін, 1019300
Інтраопераційне патологоанатомічне дослідження операційного матеріалу300
Кальцій загальний (сироватка), 105490
Кальцій іонізований (сироватка), 1156150
Кардіоліпін, антитіла, 203980
Катехоламіни, 90171220
Клінічний аналіз крові (+формула)190
Клінічний аналіз крові (скрінінг)160
Коагулограма: АЧТЧ90
Коагулограма: Протромбіновий тест130
Кольпоцитологія, 4013120
Консультація гістологічних препаратів операційного і біопсійного матеріалів за умови неякісних препаратів, що потребують серійних зрізів150
Консультація гістологічних препаратів операційного і біопсійного матеріалів за умови якісних препаратів140
Коронавірус (S спайкового білка SARS-CoV-2, кількісне визначення), антитіла IgG, 2460500
Коронавірус (SARS-CoV-2), антитіла IgA400
Коронавірус (SARS-CoV-2), антитіла IgG400
Коронавірус (SARS-CoV-2), антитіла IgM400
Кортизол крові, 1020270
Креатинін крові та визначення ШКФ100
Ліпопротеїди високої щільності (HDL) 107490
Ліпопротеїди низької щільності (LDL), 107590
Ліпопротеїди фракційно, 1094310
Лужна фосфатаза, 106890
Лютенізуючий гормон210
Метанефрины, норметанефрины, 3-метокситирамин (плазма), 93061680
Мікроальбумінурія (МАУ), 4044170
Онкомаркер ЖКТ СА 19-9 (вуглеводний антиген), 1026220
Онкомаркер ЖКТ СА 242, 2090370
Онкомаркер ЖКТ СА 72-4, 1028350
Онкомаркер молочної залози (СА 15-3), 1025240
Онкомаркер раку яєчників (НЕ 4), 2094420
Пакет 170 (Індекс НОМА), 1166270
Пакет № 174. Первинний скрінінг на гепатити В і С, 16221130
Пакет № 186 "Гепатити В.С(гепатит В, HBsAg, HBcorAg, антитіла сумарні; гепатит С, антигени cor, NS3, NS4, NS5, антитіла IgG)", 1643960
Пакет №192 ПЦР (BRCA) Генетика. BRCA: ПЛР. BRCA 11300
Пакет №2 (ТТГ, Т3 вільний, Т4 вільний)460
Пакет №3.1 (Тиреоїдний: ТТГ, Т4 вільний, АТПО)480
Пакет №3.5 "Тиреоїдний" (4 показники: TTГ, Т3 віл., Т4 віл., АТПО), 1218590
Пакет №365 (Осередкові утворення в області щитоподібної залози) (Тиреотропний гормон (ТТГ);Пероксидаза щитоподібної залози, антитіла (ATПO);Тироксин в880
Пакет №4.17 "Оцінка насичення трансферину залізом", 1248220
Пакет №4.2 Білкові фракції, 1089150
Пакет №7.2 "Чоловіча онкологічна панель" (5 показників: ПСА загальний, АФП, РЕА, СА 19-9, СА 72-4), 1133970
Пакет №7.4 "Жіноча онкологічна панель" (7 показників: PEA, CA 125, HE 4, ROMA, CA 15-3, CA 15-9, тиреоглобулін), 12161230
ПАП-тест на основі рідинної цитології (4025)440
Паратгормон, 1021210
Патологоанатомічне дослідження операційного і біопсійного матеріалів150
Пероксидаза щитоподібної залози, антитіла, 1001200
ПЛР Вірус гепатиту B, 2010370
ПЛР Вірус гепатиту D, 3041360
ПЛР Вірус гепатиту С, 3003420
ПЛР. Neisseria gonorrhoeae (сеча, якісне визначення), 3117200
ПЛР. Neisseria gonorrhoeae (у/г зішкріб, якісне визначення), 3024220
ПЛР. Вірус гепатиту B (кров, Abbott, кількісне визначення, Real-time), 3356880
ПЛР. Вірус Епштейна-Барр (кров, кількісне визначення), 3030300
Прогестерон, 1010200
Пролактин200
Простат-специфічний антиген (ПСА) специфічний200
ПЦР вірус гепатита С, кількістне визначення, 33521050
Раково-ембріональний антиген (РЕА) 1032230
Ревматоїдний фактор, 1062120
Селен980
Сечова кислота, 105990
С-пептид, 1081200
С-реактивний білок, 1064100
Тестостерон вільний, 2002240
Тестостерон загальний, 1013200
Тиреоглобулін (ТГ), 1003210
Тиреоглобулін, антитіла (АТТГ), 1002210
Трансферрин, 1084160
Тропоніновий тест150
Феритин, 1085220
Фолікулостимулюючий гормон200
ХГЛ вільний (вільний хоріонічний гонадотропін), 1149220
Холестерин (1073)90
Цинк320
Цитол.дослідж.тонкоголк.пункц.біопс. інших локаліз.: новоутв.голови, шиї, слин.залози, передміх.залози, кісток, м'яких ткан,легень,нирок, середост,яєч345
Цитологічне дослідження ескудатів, трансудатів345
Цитологічне дослідження зішкребів із шкіри чи слизових оболонок260
Цитологія (аспірат з порожнини матки), 4065170
Цитологія (мазок - відбиток з ВМС), 4064170
Цитологія на атипові клітини: зішкріб з шийки матки , мазок на склі (4014)170

ПМД

Глюкоза (сироватка), 1079130

Лікування

Анестезіологічний супровід

Анестезіологічний моніторинг200
Анестезіологічний супровід (КТ, МРТ), без вартості ліків400
Анестезіологічний супровід (Томо, Електа)650
Анестезіологічний супровід (Томо, Електа), без вартості ліків300
Анестезіологічний супровід 1 год (ВВН)2050
Анестезіологічний супровід 1 год (ЕТН)3300
Анестезіологічний супровід 1,5 год (ВВН)2750
Анестезіологічний супровід 1,5 год (ЕТН)4050
Анестезіологічний супровід 10 год (ЕТН)15000
Анестезіологічний супровід 2 год (ЕТН)4650
Анестезіологічний супровід 2,5 год (ЕТН)5350
Анестезіологічний супровід 3 год (ЕТН)5950
Анестезіологічний супровід 3,5 год (ЕТН)6550
Анестезіологічний супровід 30 хв (ВВН)1370
Анестезіологічний супровід 4 год (ЕТН)7150
Анестезіологічний супровід 4,5 год (ЕТН)7750
Анестезіологічний супровід 5 год (ЕТН)8350
Анестезіологічний супровід 5,5 год (ЕТН)8950
Анестезіологічний супровід 6 год (ЕТН)9550
Анестезіологічний супровід 6,5 год (ЕТН)10150
Анестезіологічний супровід 7 год (ЕТН)10750
Анестезіологічний супровід 7,5 год (ЕТН)11350
Анестезіологічний супровід 8 год (ЕТН)11950
Анестезіологічний супровід при ендоскопії1000
Встановлення епідурального катетера2000
Епідуральна анестезія1500
Пролонгована епідуральна анестезія3000
Спинно-мозкова анестезія2400
Медичний супровід паліативних пацієнтів в палаті інтенсивної терапії, одна доба5000
Медичний супровід пацієнта відділення хіміотерапії, один день1500
Медичний супровід пацієнта лікарем-онкологом 1 категорії складності2000
Медичний супровід пацієнта лікарем-онкологом 2 категорії складності2500
Медичний супровід пацієнта лікарем-онкологом 3 категорії складності4000
Медичний супровід пацієнта лікарем-онкологом 4 категорії складності7500
Медичний супровід пацієнта, одна доба1500

Маніпуляції

Аспіраційна біопсія ендометрію600
Видалення ВМС800
Видалення ВМС + мазок-відбиток970
Внутрішньовенна ін'єкція30
Внутрішньовенна крапельна ін'єкція70
Внутрішньом'язова ін'єкція20
Встановлення ВМС гормональної Мірена4300
Забір крові на визначення тропоніну30
Медична очисна клізма90
Промивка порт системи350
Хірургічна перев'язка150

Планування опромінення

Розробка IMRT-плану TomoHD16700
Розробка IMRT-плану TomoHD (1 категорія)30000
Розробка IMRT-плану TomoHD (2 категорія)50000

Послуга

Розробка IMRT-плану TomoHD (3 категорія)100000
Розробка-адаптив IMRT-плану TomoHD4000
Топометрія (1 маска)8000
Топометрія (1 маска) адаптив2000
Топометрія (2 маска)12000

Променева терапія

Сеанс опромінення (Elekta, IMRT, до 02 грей)3197
Сеанс опромінення (Elekta, IMRT, до 03 грей)5500
Сеанс опромінення (Elekta, IMRT, до 03 грей) паліатив5000
Сеанс опромінення (Elekta, IMRT, до 04 грей)8000
Сеанс опромінення (Elekta, IMRT, до 05 грей)12000
Сеанс опромінення (Elekta, IMRT, до 06 грей)15000
Сеанс опромінення (Elekta, IMRT, до 07 грей)19000
Сеанс опромінення (Elekta, IMRT, до 08 грей)30000
Сеанс опромінення (Tomo, 3D, до 02 грей)3000
Сеанс опромінення (Tomo, 3D, до 03 грей)3500
Сеанс опромінення (Tomo, IMRT, до 02 грей)3300
Сеанс опромінення (Tomo, IMRT, до 03 грей)5585
Сеанс опромінення (Tomo, IMRT, до 03 грей) паліатив\4000
Сеанс опромінення (Tomo, IMRT, до 04 грей)8000
Сеанс опромінення (Tomo, IMRT, до 05 грей)9500
Сеанс опромінення (Tomo, IMRT, до 06 грей)12500
Сеанс опромінення (Tomo, IMRT, до 07 грей)16300
Сеанс опромінення (Tomo, IMRT, до 08 грей)30000

Хіміотерапія

Допоміжний курс радіосенсибілізація з Кселода16000
Конкурентна хіміотерапія Вінкристин щотижнево (Медуллобластома дорослих)2950
Конкурентна хіміотерапія Капецитабін (Карциноми прямої кишки)11870
Конкурентна хіміотерапія Карбоплатин щотижнево (Карцинома шийки матки)4450
Конкурентна хіміотерапія Карбоплатин щотижнево (Карциноми голови та шиї)4450
Конкурентна хіміотерапія Карбоплатин+5-Фторурацил (Карциноми голови та шиї)15000
Конкурентна хіміотерапія Паклітаксел+Карбоплатин (Недрібноклітинна карцинома легень/Карцинома шлунку/Карцинома стравоходу)5500
Конкурентна хіміотерапія Темозоломід (Пухлини головного мозку)24530
Конкурентна хіміотерапія Цисплатин 100 мг/м2 (Карциноми голови та шиї)8000
Конкурентна хіміотерапія Цисплатин 40 мг/м2 (Карциноми голови та шиї/Карцинома шийки матки)4000
Конкурентна хіміотерапія Цисплатин+5-фторурацил (Карцинома анального каналу)19000
Конкурентна хіміотерапія Цисплатин+Етопозид25000
Корекція нейтропенії1500
Курс- протокол Дакарбазин6900
Курс хіміотерапії 1 кат5000
Курс хіміотерапії 2 кат8000
Курс хіміотерапії 3 кат11000
Курс-протокол Абіратерон53000
Курс-протокол Адо-Трастузумаб-емтанзін (Карцинома молочної залози)80000
Курс-протокол Акситиніб35620
Курс-протокол Атезолізумаб (Недрібноклітинна карцинома легень)25000
Курс-протокол Бевацизумаб монорежим (Анапластична гліобластома, гліобластома або епендимома: лікована, менінгіома: лікована або прогресована)43800
Курс-протокол Вінкристин+Доксорубіцин+Циклофосфамід (Саркоми м’яких тканин, рабдоміосаркома, саркома Юїнга)19340
Курс-протокол Вінорельбін (Дрібноклітинна карцинома легень)7840
Курс-протокол Гемцитабін (Карцинома легень/молочної залози/яєчників/сечового міхура/Холангіокарцинома)7250
Курс-протокол Гемцитабін+Доцетаксел, день 1 (Саркоми м'яких тканин)7450
Курс-протокол Гемцитабін+Доцетаксел, день 8 (Саркоми м'яких тканин)14450
Курс-протокол Гемцитабін+Карбоплатин, день 1 (Карцинома сечового міхура)10850
Курс-протокол Гемцитабін+Цисплатин, день 1 (Карцинома сечового міхура/Холангіокарцинома)15300
Курс-протокол Гозерелін 10,8 мг7900
Курс-протокол Гозерелін 3,6 мг3400
Курс-протокол Доксорубіцин (Карцинома ендометрію)6000
Курс-протокол Доксорубіцин + Цисплатин + Ендоксан (Циклофосфамід) (Карциноми слинних залоз)14900
Курс-протокол Доксорубіцин+Блеоміцин+Вінбластин+Дакарбазин (Лімфома Ходжкіна)12700
Курс-протокол Доксорубіцин+Блеоміцин+Вінбластин+Дакарбазин (Лімфома Ходжкіна) ХЕМОТЕКА12500
Курс-протокол Доксорубіцин+Іфосфамід (Саркоми тіла матки)59500
Курс-протокол Доксорубіцин+Іфосфамід+Месна (Саркоми м’яких тканин)64000
Курс-протокол Доксорубіцин+Карбоплатин (Остеосаркома)13900
Курс-протокол Доксорубіцин+Циклофосфамід (Карцинома молочної залози)13050
Курс-протокол Доксорубіцин+Циклофосфамід (Карцинома молочної залози) ХЕМОТЕКА12300
Курс-протокол Доцетаксел монорежим 100 мг/м210480
Курс-протокол Доцетаксел монорежим 75 мг/м28510
Курс-протокол Доцетаксел+Карбоплатин (Карцинома молочної залози, карциноми голови та шиї, недрібноклітинна карцинома легень, карцинома ендометрію)17100
Курс-протокол Доцетаксел+Оксаліплатин+Лейковорин+Фторурацил (Карцинома шлунку)16900
Курс-протокол Доцетаксел+Циклофосфамід (Карцинома молочної залози)10700
Курс-протокол Доцетаксел+Цисплатин (Недрібноклітинна карцинома легень, карциноми голови та шиї)19900
Курс-протокол Доцетаксел+Цисплатин+5-фторурацил40350
Курс-протокол Золедронова кислота3600
Курс-протокол Іринотекан - монорежим (рабдоміосаркома)30000
Курс-протокол Іринотекан щотижнево (Дрібноклітинна/нейроендокринна карцинома легень)8900
Курс-протокол Іринотекан+Лейковорин+5-фторурацил30200
Курс-протокол Іринотекан-монорежим (Карцинома шийки матки)8400
Курс-протокол Іфосфамід+Етопозид (Cаркома Юїнга, мезенхімальна хондросаркома, рабдоміосаркома)69000
Курс-протокол Кабазітаксел+Преднізолон (Карцинома передміхурової залози)76500
Курс-протокол Кабозантініб116640
Курс-протокол Капецитабін (Кселода) - моно 2000 мг/м2 (молочна залоза/товстий кишківник)6150
Курс-протокол Капецитабін (Кселода) - моно 2500 мг/м2 (молочна залоза/товстий кишківник)9560
Курс-протокол Карбоплатин (Карциноми шийки матки)7700
Курс-протокол Карбоплатин+5-Фторурацил31600
Курс-протокол Карбоплатин+Етопозид17400
Курс-протокол Карбоплатин+Етопозид+Циклофосфамід (Медуллобластома дорослих)19800
Курс-протокол Лансурф88750
Курс-протокол Ліпосомальний доксорубіцин (Карцинома яєчників, карцинома маткових труб, первинна карцинома очеревини)24600
Курс-протокол Ломустин+Цисплатин+Вінкристин, день 1 (Медуллобластома дорослих)14600
Курс-протокол Ломустин+Цисплатин+Вінкристин, день 2 (Медуллобластома дорослих)12900
Курс-протокол Ломустин+Цисплатин+Вінкристин, день 8, 15 (Медуллобластома дорослих)4500
Курс-протокол Оксаліплатин+Іринотекан (Карциноми ободової та прямої кишки)16700
Курс-протокол Оксаліплатин+Іринотекан+Лейковорин+5-фторурацил (Аденокарцинома підшлункової залози)34750
Курс-протокол Оксаліплатин+Іринотекан+Лейковорин+5-фторурацил (Карциноми ободової/прямої кишки)37450
Курс-протокол Оксаліплатин+Капецитабін16600
Курс-протокол Оксаліплатин+Лейковорин+5-фторурацил26800
Курс-протокол Оксаліплатин+Лейковорин+5-фторурацил (Карцинома шлунку)12750
Курс-протокол Пазопаніб (Вотрієнт)44000
Курс-протокол Паклітаксел кожні 3 тижні9950
Курс-протокол Паклітаксел щотижнево6700
Курс-протокол Паклітаксел щотижнево+Карбоплатин щотижнево (Карцинома молочної залози)9000
Курс-протокол Паклітаксел+Карбоплатин (Карцинома яєчників/Карцинома тіла матки/Карцинома шийки матки)15300
Курс-протокол Паклітаксел+Карбоплатин (Карциноми голови та шиї)15300
Курс-протокол Паклітаксел+Карбоплатин (Недрібноклітинна карцинома легень)15300
Курс-протокол Паклітаксел+Карбоплатин, день 1 (Карцинома молочної залози)10300
Курс-протокол Паклітаксел+Карбоплатин+Бевацизумаб (Недрібноклітинна карцинома легень)131000
Курс-протокол Паклітаксел+Цисплатин (Карцинома шийки матки)17800
Курс-протокол Палбоцикліб43800
Курс-протокол Пембролізумаб (Кітруда) + Гемцитабін (Пухлини голови, шиї)125400
Курс-протокол Пембролізумаб-монорежим113000
Курс-протокол Пеметрексед (Недрібноклітинна неплоскоклітинна карцинома легень/Мезотеліома плеври)25300
Курс-протокол Пеметрексед+Карбоплатин (Недрібноклітинна неплоскоклітинна карцинома легень/Мезотеліома плеври)29900
Курс-протокол Пеметрексед+Цисплатин (Недрібноклітинна неплоскоклітинна карцинома легень)34650
Курс-протокол Пертузумаб+Трастузумаб, 1-е введення (Карцинома молочної залози)116600
Курс-протокол Пертузумаб+Трастузумаб, 2-е введення (Карцинома молочної залози)62600
Курс-протокол Ритуксимаб (внутрішньовенний)+Циклофосфамід+Доксорубіцин+Вінкристин+Преднізолон43600
Курс-протокол Ритуксимаб (підшкірний)+Циклофосфамід+Доксорубіцин+Вінкристин+Преднізолон66950
Курс-протокол Сунітініб (Сутент)49140
Курс-протокол Темозоломід25870
Курс-протокол Темозоломід+Капецитабін (Нейроендокринні карциноми)16580
Курс-протокол Топотекан18600
Курс-протокол Трастузумаб, кожний 21 день39600
Курс-протокол Трастузумаб, щотижнево19800
Курс-протокол Трастузумаб, щотижнево (навантажувальна доза)31400
Курс-протокол Цетуксимаб79850
Курс-протокол Циклофосфамід-монорежим5500
Курс-протокол Цисплатин+5-Фторурацил38000
Курс-протокол Цисплатин+Етопозид19000
Курс-протокол Цисплатин+Етопозид (Дрібноклітинна карцинома легень)17750
Радіомодифікація2000
Таргетна терапія25920
Терапія супроводу185

Хірургічні втручання ( * тарифи на медичні послуги є базовими)

Операції на шкірі І категорія складності1500
Операції на шкірі 2 категорія складності2500
Операція на шкірі 3 категорії складності під загальним знеболенням3100
Операція на м'яких тканинах 1 категорії складності3400
Операція на м'яких тканинах 2 категорії складності під загальним знеболенням5000
Операції на щитоподібній залоз, Тиреоїдектомія13000
Операції на щитоподібній залозі, Шийна лімфодисекція13000
Операція на грижі 1 категорії складності5700
Операція на грижі 2 категорії складності8000
Операція на грижі 3 категорії складності14000
Лапаротомічна операція на черевній порожнині 1 категорії складності9500
Лапаротомічна операція на черевній порожнині 2 категорії складності22000
Лапаротомічна операція на черевній порожнині 3 категорії складності30000
Лапароскопія діагностична6800
Лапароскопічна холецистектомія 1 категорії складності6500
Лапароскопічна холецистектомія 2 категорії складності13000
Лапароскопічна операція 1 категорія складності10000
Лапароскопічна операція 2 категорія складності22000
Лапароскопічна операція 3 категорія складності32000
Лапароскопічна колоректальна операція 1 категорії складності (без вартості картриджів та степлерів)22000
Лапароскопічна колоректальна операція 2 категорії складності (без вартості картриджів та степлерів)35000
Лапароскопічна гінекологічна операція 1 категорії складності9000
Лапароскопічна гінекологічна операція 2 категорії складності15000
Лапароскопічна гінекологічна операція 3 категорії складності22000
Лапароскопічна гінекологічна операція 4 категорії складності35000
Циторедуктивна томічна операція 1 категорії складності40000
Лапаротомічна гінекологія 1 категорії складності18000
Лапаротомічна гінекологія 2 категорії складності28000
Операція на органах грудної порожнини 1 категорії складності11000
Операція на органах грудної порожнини 2 категорії складності22000
Операція на органах грудної порожнини 3 категорії складності27000
Інтервенційні процедури, Дренування плевральної порожнини1800
Інтервенційні процедури, Дренування черевної порожнини1800
Інтервенційні процедури, Холангіографія2600
Інтервенційні процедури, Черезшкірне дренування жовчовивідних шляхів (без вартості набора)4800
Інтервенційні процедури, Балонна дилятація жовчовивідних шляхів4800
Інтервенційні процедури, Стентування жовчовивідних шляхів (без вартості стента)4800

Хірургічні втручання (пакетні послуги ** входять супутні послуги під час та після проведення хірургічного втручання)

Операції на шкірі І категорія складності1650
Операції на шкірі 2 категорія складності3300
Операція на шкірі 3 категорії складності під загальним знеболенням6970
Операція на м'яких тканинах 1 категорії складності3700
Операція на м'яких тканинах 2 категорії складності під загальним знеболенням8670
Операції на щитоподібній залоз, Тиреоїдектомія26250
Операції на щитоподібній залозі, Шийна лімфодисекція23130
Операція на грижі 1 категорії складності14300
Операція на грижі 2 категорії складності18300
Операція на грижі 3 категорії складності32250
Лапаротомічна операція на черевній порожнині 1 категорії складності22900
Лапаротомічна операція на черевній порожнині 2 категорії складності40750
Лапаротомічна операція на черевній порожнині 3 категорії складності50550
Лапароскопія діагностична11570
Лапароскопічна холецистектомія 1 категорії складності16250
Лапароскопічна холецистектомія 2 категорії складності29350
Лапароскопічна операція 1 категорія складності19300
Лапароскопічна операція 2 категорія складності35450
Лапароскопічна операція 3 категорія складності50250
Лапароскопічна колоректальна операція 1 категорії складності (без вартості картриджів та степлерів)43950
Лапароскопічна колоректальна операція 2 категорії складності (без вартості картриджів та степлерів)61150
Лапароскопічна гінекологічна операція 1 категорії складності15900
Лапароскопічна гінекологічна операція 2 категорії складності23650
Лапароскопічна гінекологічна операція 3 категорії складності34950
Лапароскопічна гінекологічна операція 4 категорії складності50050
Циторедуктивна томічна операція 1 категорії складності64250
Лапаротомічна гінекологія 1 категорії складності28750
Лапаротомічна гінекологія 2 категорії складності44050
Операція на органах грудної порожнини 1 категорії складності26350
Операція на органах грудної порожнини 2 категорії складності37950
Операція на органах грудної порожнини 3 категорії складності50450
Інтервенційні процедури, Дренування плевральної порожнини3750
Інтервенційні процедури, Дренування черевної порожнини3750
Інтервенційні процедури, Холангіографія2800
Інтервенційні процедури, Черезшкірне дренування жовчовивідних шляхів (без вартості набора)6450
Інтервенційні процедури, Балонна дилятація жовчовивідних шляхів6170
Інтервенційні процедури, Стентування жовчовивідних шляхів (без вартості стента)6170

Гінекологія

Абляція ендометрію5000
Біопсія тканин шийки матки600
Видалення на статевих органах новоутворень (кондилом) розміром до 1см2000
Видалення на статевих органах новоутворень (кондилом) розміром до 2-5см3000
Видалення поліпу цервікального каналу3500
Гістероскопія лікувальна при гіперплазії або поліпозі ендометрію5000
Гістероскопія при субмукозних формах фіброміоми матки5000
Екстерпація культі шийки матки23000
Ексцизійна біопсія лімфовузла2600
Кольпоскопія300
Конізація шийки матки3500
Лапароскопічна міомектомія12500
Лапаротомія. Циторедукція при Cr яєчників19750
Лапаротомія. Циторедукція при Cr яєчників 2 категорії складності50000
Лікувально-діагностичне вишкрібання порожнини матки2500
Резекція задньої стінки піхви10000
Фракційний діагностийний зішкріб цервікального каналу і порожнини матки (без цитологічного дослідження)4000

Голова та шия

Біопсія новоутворень голови та шиї2000
Видалення пухлин голови та шиї 2 категорії складності15000
Видалення пухлин голови та шиї 3 категорії складності40000
Видалення пухлин голови та шиї 4 категорії складності65000

Грудна залоза

Ліпографтинг 1 категорії складності5000
Ліпографтинг 2 категорії складності7000
Хірургічне втручання на грудній залозі 1 категорії складності16000
Хірургічне втручання на грудній залозі 2 категорії складності22000
Хірургічне втручання на грудній залозі 3 категорії складності30000
Хірургічне втручання на грудній залозі 3 категорії складності (з використанням системи візуалізації Ісg-flow)36000
Хірургічне втручання на грудній залозі 4 категорії складності36500
Хірургічне втручання на грудній залозі 4 категорії складності (з використанням системи візуалізації Ісg-flow)42500
Хірургічне втручання на грудній залозі 5 категорії складності52000
Хірургічне втручання на грудній залозі 5 категорії складності (з використанням системи візуалізації Ісg-flow)58000

М'які тканини

Оперативні втручання (м'які тканини) 1 категорії складності3500
Оперативні втручання (м'які тканини) 2 категорії складності6000
Оперативні втручання (м'які тканини) 3 категорії складності15000

Проктологія

Видалення утворень анальної зони 1 категорії складності3500
Закриття колоностоми160000
Лапароскопічна передня резекція прямої кишки58000
Лапароскопічна проктектомія30000
Лігування гемороїдальних вен3500
Оперативні втручання на прямій кишці 2 категорії складності45000
Оперативні втручання на прямій кишці 3 категорії складності65000
Передня резекція прямої кишки27000

Урологія

Ампутація пеніса11500
Біопсія калитки під контролем УЗД2900
Біопсія новоутворення нирки під УЗД контролем2700
Введення в сечовий міхур лікарських засобів310
Видалення крайньої плоті пеніса4000
Відкрита операція на верхніх сечових шляхах 1 категорії12000
Відкрита операція на верхніх сечових шляхах 2 категорії22000
Відкрита операція на нижніх сечових шляхах 1 категорії6000
Відкрита операція на нижніх сечових шляхах 211000
Двобічна пахова лімфаденектомія за Дюкеном11000
Ендоскопічне встановлення сечовивідного стенту5200
Забір крові для визначення групи крові30
Лапароскопічна операція на верхніх сечових шляхах 1 категорії12500
Лапароскопічна операція на верхніх сечових шляхах 2 категорії23700
Лапароскопічна радикальна простатектомія24000
Операція на органах калитки 1 категорії складності5922
Операція на органах калитки 2 категорії складності11000
Постановка/видалення/заміна уретрального катетера300
Пункційна нефростомія під контролем УЗД6000
Пункційна нефростомія під контролем УЗД (без вартості дренажа)3000
Пункційна цистостомія під контролем УЗД4900
Радикальна простатектомія22000
Радикальна цистектомія з пересадкою сечоводів на шкіру26500
Трансректальна біопсія простати під контролем УЗД2500
Трансуретральна операція 18600
Трансуретральна операція 213800
Цистоскопія (для жінок)850
Цистоскопія під загальним знеболенням в умовах операційної3700
Черезміхурова аденомектомія Черезміхурова аденомектомія12100
Аллогерніопластика 1 категорії складності4100
Аллогерніопластика 2 категорії складності7200
Аллогерніопластика 3 категорії складності12700
Ангіографія діагностична8000
Атипова резекція печінки12100
Вскриття абсцесу м'яких тканин під м/а3000
Гастростомія5600
Гемігепатектомія21100
Гемітиреоїдектомія18300
Ентеростомія6100
Ентеростомія при кишковій непрохідності18200
Закриття ентеростоми (без вартості картриджів)8200
Колоностомія5600

Послуга

Коронарографія 1 категорії складності8000
Коронарографія 2 категорії складності11000
Лапароскопічна гастректомія з лімфодисекцією 1 категорії складності (без вартості степлерів)24700
Лапароскопічна гастректомія з лімфодисекцією 2 категорії складності (без вартості степлерів)52000
Лапароскопічна гастростомія8000
Лапароскопічна двобічна сальпінгоофоректомія11500
Лапароскопічна лівобічна геміколектемія з лімфодисекцією (без вартості степлерів)18200
Лапароскопічна однобічна сальпінгоофоректомія8700
Лапароскопічна пангістеректомія18000
Лапароскопічна пангістеректомія з лімфодисекцією25500
Лапароскопічна правобічна геміколектемія з лімфодисекцією (без вартості степлерів)18200
Лапароскопічна радикальна нефректомія40000
Лапароскопічна резекція сигмоподібної кишки з лімфодисекцією (без вартості степлерів)18800
Лапароскопічна резекція яєчника/видалення кісти яєчника8700
Лапароскопічна тубектомія18000
Лапароскопічна холецистектомія 1 категорії складності7600
Лапароскопічна холецистектомія 2 категорії складності14600
Лапароскопія діагностична6800
Лапаротомічна операція на черевній порожнині 1 категорії складності11500
Лапаротомічна резекція печінки30000
Лапаротомія. Пангістеректомія35000
Оперативне втручання на грудній порожнині 1 категорії складності15000
Оперативне втручання на грудній порожнині 2 категорії складності20000
Оперативне втручання на грудній порожнині 3 категорії складності30000
Операційний супровід26180
Операційний супровід (з вартістю імпланта)2800
Операція Бергмана при гідроцеле (однобічна)8000
Операція на черевній порожнині18200
Операція на шкірі 1 категорії складності1600
Операція на шкірі 2 категорії складності2400
Пангістеректомія з лімфодисекцією23300
Первинна верифікація утворень грудної залози600
Передня резекція прямої кишки + екстерпація культі шийки матки45000
Пункція перикарда9000
Сегментарна резекція печінки12900
Спленектомія20000
Стентування коронарних артерій 1 категорії складності30000
Стентування коронарних артерій 2 категорії складності50000
Стентування коронарних артерій 3 категорії складності75000
Тиреоїдектомія 1 категорії складності11600
Тиреоїдектомія 2 категорії складності25000
Торакотомія. Резекція легені37000
Трахеостомія6000
Холецистектомія10900
Холецистектомія з дренуванням холедоха18200
Шийна лімфодисекція12000

Стаціонарне перебування

Індивідуальний сестринський пост в стаціонарі600
Індивідуальний сестринський пост в стаціонарі 2 категорії складності1000
Інтенсивна терапія2000
Перебування у хірургічному відділенні, одна доба, з цілодобовим медичним супроводом1500
Стаціонар, два ліжка, одна доба (10 діб і більше)900
Стаціонар, два ліжка, одна доба (до 10 діб)1100
Стаціонар, одне ліжко, одна доба (10 діб і більше)450
Стаціонар, одне ліжко, одна доба (до 10 діб)550
Стаціонар, одне ліжко, одна доба (одномісна палата) (10 діб і більше)660
Стаціонар, одне ліжко, одна доба (одномісна палата) (до 10 діб)800
Стаціонар, три ліжка, одна доба (10 діб і більше)1350
Стаціонар, три ліжка, одна доба (до 10 діб)1650
2 Відповіді
  1. Тетяна

    Доброго дня. В мене таке питання. Метастаз в печінці 150/110/1123. Скільки сеансів томотерапії потрібно і приблизна ціна. Дякую

    1. Tomoclinic

      Тетяно, доброго дня. Важливо розуміти, що в кожному окремому випадку треба обирати індивідуальну стратегію лікування в залежності від того, що саме лікарі з’ясують з вашої медичної документації та діагностики. Це зазвичай вирішується на консиліумі. Вже після цього можна розмовляти про вартість такого лікування, адже схему складуть тільки на консиліумі. Раді будемо допомогти вам, для цього вам треба подзвонити нам за телефоном 0 800 33 96 87. Контакт-центр працює щоденно.

Задати питання