Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Відгук 18 січня 2020 року

Оncological Center TomoClinic>Відгуки>Відгук 18 січня 2020 року

відгук онкопацієнта

Я проходжу лікування в TomoClinic більше місяця. За більш ніж 25 років лікування в медичних установах не бачив такого уважного і чуйного ставлення лікарів, медсестер до хворого. Мій лікуючий лікар Серьогіна Наталія Михайлівна. З першого дня лікування кожен день бачив у неї по відношенню до мене величезне бажання допомогти, велику психологічну і моральну підтримку.

Медсестри дуже уважні, акуратні і завжди усміхнені, це дуже важливо. Окремо відзначити і від чистого серця подякувати колективу адміністраторів на рецепшені і особливо керівника служби Ксенію. Завжди з чудовою посмішкою, гарним настроєм, бажанням допомогти, в т.ч. в питанні оформлення документів.

Я маю великий стаж, 45 років в сфері обслуговування, хочу сказати це ідеальний варіант співробітника на роботі з людьми, які причому часто через відомі причини перебувають не в найкращому настрої, але поспілкувавшись з Ксенією і співробітниками рецепшену розумієш, що тебе тут готові добре зустріти і по-справжньому лікувати. Всім співробітникам TomoClinic міцного здоров’я, вони це заслуговують як ніхто інший.

Задати питання