Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Відгук 7. 09. 2020 р.

відгук томоклінік

Сьогодні пройшла останній 25 сеанс променевої терапії. Хочу подякувати Людочці, що на рецепшені терапії, за її чуйність, привітність і взагалі за хороший настрій!!! За цей місяць проживання тут я отримала кваліфіковану консультацію лікарів і також обстеження, все на вищому рівні.

Хочу подякувати своєму лікуючому лікарю Гречанюк Вікторії Володимирівні за лікування, підтримку і чуйність по відношенню до мене.

Хочу подякувати медсестрам Діані — вона промінчик світла, завжди знайде, що сказати, підтримати, і звісно Анічці, Антоніні, Насті за їхній позитив і підтримку, вони всі просто супер!!

Також дякую Людмилі за прибирання, дуже вміло і старанно відносяться до своєї роботи. Дівчаткам з рецепшена велике дякую за їх позитивний настрій, завжди привітні і усміхнені.

Бажаю вашому центру ТомоКлінік процвітати, бо ви даєте надію на життя! Хочу подякувати дяді Віті, ви чуйна, хороша і позитивна людина, бажаю вам всього найкращого!!!

На рахунок кухні, в принципі, непогано, але можна готувати і краще, і міняти меню, все ж таки це рахується як ресторанна їжа, тому треба трохи відповідати стандартам. Бажаю всім працівникам клініки процвітання, здоров’я, благополуччя і всього найкращого, і хай вас Бог оберігає від усіх негараздів, хай все буде якнайкраще.

Виїжджаю з найкращими емоціями, ви професіонали своєї роботи!!!

Дякую.

Задати питання