Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Хіміотерапія, променева терапія

Оncological Center TomoClinic>Відгуки>Аудіо відгуки>Хіміотерапія, променева терапія

«Потрапив сюди зовсім випадково, навіть не віриться. Потрапив відразу в онкодиспансер, з онкодиспансеру направили сюди, щоб поздавали аналізи. І потрапив в клінічні дослідження. У мене нічого не боліло, тільки голос пропав. Почувався нормально, працював, і важке, і легке. І домашні роботи, як у пенсіонера. Я сам з Новомиргорода Кіровоградської області.

Після лікування мені трохи краще. Мені важко було навіть кашляти. Я 45 років курив. Уже більше місяця не курю. Я думав, що ніколи і не кину, якби не потрапив в цю клініку. Так би і помер, не знаючи, як жити без куріння. Навіть не уявляв, що зможу кинути. Бажання кинути було, не вистачало сили волі. А тут навіть ніякого страху не було. Просто лікар сказала: «Для чого лікуватися?» Серьогіна Наталія Михайлівна, хороший лікар. Каже: «Для чого лікуватися, якщо ви будете далі палити?» Якщо вона намагається, значить потрібно допомогти. Самому собі. І їй в її роботі. Так і вийшло. Кинув, і начебто не курив ніколи. Буває тягне закурити. Вийшов закурив, покурив сигарету — викинув. Все, начебто не курив. Добре, що сюди потрапив. Діагноз у мене — рак легенів. Хіміотерапія, променева терапія, комплекс. 6 тижнів. І імунотерапія.

Лікуюся вже третій тиждень. Результати дізнаюся скоро. Почуваюся краще. Ні задишки, такого кашлю. Може і від сигарет. Кашляв важко, аж в грудях боліло. Зараз цього немає. Я не знав, що рак. Горло боліло, важко було розмовляти. Відразу сумнівався, коли направили сюди, а не до Києва. Потім удома відкрив Інтернет, почитав, заспокоївся. Все справило враження, професіонали, клініка сама. Усі сумніви зникли. Всі лікарі професіонали. Всім людям, хто захворів цим, потрібно лікуватися — і чим раніше, тим краще.

Потрапити в таку клініку дуже приємно».

Задати питання