Головна/Наші партнери

Наші партнери

МДЦ «ЕКСПЕРТ»

МДЦ «ЕКСПЕРТ»

Всеукраїнська мережа медичних діагностичних центрів, що динамічно розвивається. Основними цілями «МДЦ «Експерт» є: зробити сучасні високотехнологічні діагностичні обстеження доступними, встановити високі стандарти якості в медичній інструментальній діагностиці, створити практику тісної співпраці з лікарями-клініцистами в плані оптимізації діагностичних обстежень.

ЄВРОПЕЙСЬКА БІЗНЕС АССОЦІАЦІЯ

ЄВРОПЕЙСЬКА БІЗНЕС АССОЦІАЦІЯ

Об’єднуючи більш ніж дев’ятсот компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку. Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. Це досвідчений і якісний GR-радник для вашої компанії, це допомога в налагодженні партнерських відносин з урядом, це шлях до встановлення ділових зв’язків з найкращими міжнародними та українськими компаніями.

ELEKTA

ELEKTA

Одна з провідних у світі компаній, яка пропонує інноваційні клінічні рішення. Системи і обладнання компанії Elekta широко застосовуються для лікування онкологічних захворювань, діагностики і проведення клінічних втручань в нейрохірургії, для організації та контролю роботи відділень, спеціалізованих клінік або навіть окремої онкологічної галузі в регіоні. Щодня на обладнанні компанії більше 100 000 пацієнтів отримують терапію в 6000 клініках по всьому світу.

ACCURAY

ACCURAY

Компанія, що працює в сфері радіаційної онкології, яка розробляє, виробляє і продає точне передове медичне обладнання для сучасного лікування пацієнтів і поліпшення якості їхнього життя. Інноваційні технології Accuray – це повний спектр обладнання для радіаційної терапії і радіохірургії.

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МЕДИЧНОГО ТУРИЗМУ

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МЕДИЧНОГО ТУРИЗМУ

УАМТ є некомерційною організацією, діяльність якої спрямована на підвищення рівня медичної допомоги, забезпечення безпеки пацієнтів, надання пацієнтам зі складними/рідкісними захворюваннями можливості якісної діагностики та лікування, розвиток медичного туризму як одного з найбільш перспективних напрямків охорони здоров’я України.

Доверху