Головна/Наші гарантії
Наші гарантії

Наші гарантії

TomoClinic — єдиний в Україні онкологічний центр, який може гарантувати якість проведеного лікування на документальному рівні. Відтепер після проведення променевої терапії в нашій клініці кожен пацієнт отримуватиме звіт з заключними результатами лікування. Цей документ формується апаратом променевої терапії автоматично без участі фахівця по завершенню курсу лікування. Весь комплекс реалізованої терапії буде детально висвітлено в єдиному документі з таблицею і зображеннями.

Поставити запитання

Яка саме інформація представлена в цьому рапорті?

 1. Вказується обсяг необхідної дози, який було доведено до новоутворення. На графіку в цифрових значеннях демонструється, який орган/тканина отримали критичне дозування, а які органи/тканини були опромінені в більш щадному режимі. У документі вказується, яке променеве навантаження надійшло до мішені після того, як була розраховане на програмному забезпеченні медичними фізиками.
 2. У верхній частині протоколу традиційно описуються умови проведення вимірювань, а також критерій для порівняння розподілів доз (типово 3 мм/3% або 2 мм/2%).
 3. Зображення в нижній частині протоколу демонструють дозові розподіли. Наприклад, на прямокутниках знизу та зліва синім кольором позначена низька променева доза, червоним — висока. На верхньому прямокутнику демонструється, як проходило референсне лікування, прораховане системою планування, а на нижньому — лікування, фактично виміряне на фантомі.
 4. Червоно-зелений прямокутник внизу праворуч — це ілюстрація результату зіставлення. Зелений колір позначає, що виміряне значення збігається з розрахунковим — з точністю, що вказана у верхній частині протоколу. Червоний колір говорить про точки розбіжності значень, жовтий — про збіги, близькі до межі допустимого діапазону.
 5. Радіотерапевти TomoClinic приймають рішення проводити терапію згідно з тим планом лікування, який співпадає не менше 95% з попередньо проведеним на спеціальному «фантомі» конкретного пацієнта. Рапорт затверджується медичним фізиком, який перевірив план лікування.

Що може гарантувати TomoClinic, видаючи документ про якість лікування?

 • Ми гарантуємо, що пацієнт отримав якісну терапію онкологічного захворювання. Розрахована інженерами-радіологами променева доза узгоджується з міжнародними протоколами лікування раку.
 • Ми гарантуємо, що пацієнт не буде переопроміненим або недоопроміненим: обчислене дозування надходить до пухлини в необхідному обсязі. Його перевищення може призвести до негативних постпроменевих реакцій організму, а недостатній обсяг — до рецидиву, що для нас неприпустимо.
 • Ми гарантуємо, що не допустили опромінення здорових органів і тканин в безпосередній близькості до пухлини.

На даний момент в Україні немає аналогів клінік, де пацієнти отримують подібний документ зі звітом про якість проведеного лікування. Документ видається на руки пацієнту англійською мовою з логотипом виробника апаратури променевої терапії і може бути відправлений в будь-яку клініку світу.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Наші гарантії
news img

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом безкоштовно Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   глав 1

   Залишилися запитання?

   Задайте своє запитання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху