Головна/Консультації
Консультації

Консультації

Ми дамо вам кілька порад, щоб ви отримали максимальну віддачу від прийому і консультації фахівця і точно знали, що робити далі. Тільки разом, в партнерстві з вами, ми зможемо успішно боротися з хворобою.

Розуміємо, що якщо є підозра на рак або онкологічний діагноз встановлений, у вас буде багато питань про те, що чекає попереду.

Перший і головний крок: записатися на прийом до клінічного онколога — фахівця, який знає тактику лікування всіх видів пухлин. Досвідчені співробітники нашої інформаційної служби порекомендують, з яким саме спеціалістом краще консультуватися у вашій конкретній ситуації. Клінічний онколог допоможе вам зрозуміти діагноз і варіанти лікування, буде працювати з вами, щоб прийняти обґрунтоване рішення.

Ми передбачаємо ваші питання і пояснюємо, що ви можете зробити, щоб правильно підготуватися до першого візиту.

Поставити запитання

Що найважливіше, що я повинна (повинен) зробити перед зустріччю з моїм онкологом?

В першу чергу наш клінічний онколог розпитає про вашу історії хвороби. Коли ви потрапляєте в кабінет лікаря, можна легко забути, що і коли сталося. Тому корисно записати свою історію, щоб запам’ятати хронологію подій. Ведіть записи про свої симптоми, про те, що змусило вас піти до онколога: які аналізи призначали лікарі; чи направляли додатково до фахівців; чи лікувалися ви раніше від раку.

Що мені потрібно взяти з собою?

Щоб провести ретельну консультацію, клінічний онколог, з яким ви зустрінетеся, повинен вивчити і проаналізувати ваші медичні документи. Це можуть бути копії сканувань рентгенівських знімків, МРТ, КТ або інших досліджень, а також результати біопсії (якщо проводилась).

Крім того, ми просимо вас принести будь-які ліки, які ви приймаєте, в тому числі безрецептурні знеболювальні, вітаміни, трави і добавки. Замість того щоб просто скласти список, краще взяти з собою справжні ліки, щоб ми могли записати дозування. Перш ніж рекомендувати терапію, лікарі повинні знати, що ви приймаєте, щоб переконатися у відсутності небажаних взаємодій. Пацієнти іноді можуть забути про такі препарати, як кальцій і вітамін D, що може перешкодити деяким процедурам.

 

Приходьте на прийом з членом сім’ї або другом.

Ми рекомендуємо вам робити нотатки під час зустрічі. Якщо можете, візьміть когось із собою — члена сім’ї або друга, — щоб ще одна людина, якій ви довіряєте, була разом з вами в кабінеті онколога. Крім емоційної підтримки, вона може пізніше допомогти вам згадати, про що говорив лікар, зробити для вас записи і нагадати під час прийому про ключові питання, які ви хотіли задати.

Які ці ключові питання?

Ми вважаємо, що найважливіше, що ви повинні зробити, — вислухати, що говорить наш онколог, тому що таким чином на більшість ваших питань можна отримати відповіді. А уважне слухання допоможе вам зрозуміти, про що ще додатково потрібно запитати лікаря.

Ми рекомендуємо деякі питання, які корисно обговорити під час вашого першого візиту.

 • Який у мене діагноз і як скоро мені потрібно починати терапію?
 • Які у мене варіанти лікування, що в них входить і скільки часу займе кожна процедура?
 • Які переваги рекомендованого лікування?
 • Які потенційні ризики і побічні ефекти?
 • Чи повинен я розглянути можливість участі в клінічних випробуваннях?
 • Як лікування вплине на мій розпорядок дня? Чи можу я продовжувати працювати під час лікування?
 • Чи вплине лікування на мою фертильність? Якщо так, що можна зробити, щоб захистити свою здатність мати дітей в майбутньому?
 • Що мені робити, якщо після початку лікування у мене з’являться нові симптоми?
 • Які ресурси підтримки доступні, щоб допомогти мені впоратися з моїм діагнозом?
 • Кому мені зателефонувати, якщо у мене з’являться додаткові питання після прийому?
 • Чи можна мені отримати уявлення про прогноз при моєму захворюванні?

Навіть якщо загальна статистика виглядає не дуже оптимістичною, знайте, що кожна людина унікальна і може по-різному реагувати на лікування.

Під час консультації клінічний онколог обговорить ваше захворювання, варіанти лікування і прогноз. Ваш прогноз залежить від типу раку, стадії хвороби, від того, коли був поставлений перший діагноз, і від вашої реакції на лікування. Деякі види раку не піддаються повному зціленню, але з ними можна боротися за допомогою методів, які забезпечать вам гарну якість життя, — так само, як це відбувається при багатьох хронічних захворюваннях.

Наші фахівці чесні, досвідчені і сповнені надій. Навіть якщо загальна статистика виглядає не дуже оптимістичною, знайте, що кожна людина унікальна і може по-різному реагувати на лікування. Залежно від вашої відповіді на терапію, наш клінічний онколог може порекомендувати вам нове лікування або новий препарат, який оцінюється зараз в клінічних випробуваннях.

Ми стежимо за стрімким розвитком онкології, застосовуємо передові методи, діємо згідно зі світовими протоколами і бачимо, як все більше наших пацієнтів одужують. Все частіше нам вдається навіть при запущеній формі раку перевести хворобу з невиліковної в хронічну. Ми поруч і завжди готові допомогти.

Щоб дізнатися більше про ваш тип раку, про те, як наші лікарі піклуються про пацієнтів, і записатися на прийом, телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Консультації
news img

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом безкоштовно Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   глав 1

   Залишилися запитання?

   Задайте своє запитання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху