Головна/Гастроскопія
Гастроскопія

Гастроскопія

Поставити запитання

Що таке гастроскопія?

Гастроскопія (медичний термін — езофагогастродуоденоскопія) — це візуальний огляд слизової оболонки стравоходу, шлунка і тонкої кишки (дванадцятипалої кишки). Дослідження виконують за допомогою спеціального гнучкого оглядового пристрою — ендоскопа.
Проводять гастросокопію для того, щоб виявити або виключити будь-які відхилення від норми.

Виявлення аномалій

Лікар вводить ендоскоп через рот і стравохід у шлунок і дванадцятипалу кишку. На кінці ендоскопа є відеокамера. Світло дозволяє добре оглянути стравохід і шлунок зсередини. Зображення з камери передається на екран. Таким чином, за допомогою гастроскопії фахівець виявляє практично всі аномалії стравоходу та шлунка. Крім того, лікар може виявити або виключити певні захворювання тонкого кишківника, оскільки оглядає і першу частину дванадцятипалої кишки.

Наш досвід

У нашому центрі працюють фахівці з великим досвідом проведення ендоскопічних досліджень. Ви можете звернутися до нас для лікування простих і складних захворювань шлунка, кишківника, печінки, стравоходу, жовчовивідних шляхів і підшлункової залози.

Проведення гастроскопії дозволяє виявити новоутворення і гістологічно встановити їх природу. Завдяки цьому обстеженню злоякісні пухлини шлунково-кишкового тракту знаходять на ранніх стадіях — жоден з інших методів дослідження не дає такої можливості.

При яких симптомах призначають гастросокопію?

 • Скарги на відчуття переповнення в шлунку при прийнятті звичайної кількості їжі.
 • Нудота, блювота, печія, болі в животі.
 • Втрата апетиту, різке зниження маси тіла, анемія.
 • Порушення ковтання їжі.

Якщо ви відчуваєте будь-який дискомфорт в області, де знаходиться шлунок, або у вас з’явилися болі (постійні або періодичні), вам потрібно обов’язково пройти гастроскопію. Вкрай важливо, що гастроскопія дозволяє виявити захворювання, які можуть в подальшому призвести до раку. Це означає, що наші пацієнти своєчасно починають лікування, що дає можливість уникнути небезпечної хвороби.

Ви повинні проходить планове обстеження щорічно, якщо належите до групи ризику.

Фактори ризику:

 • хронічний атрофічний гастрит;
 • у родичів були поліпи або пухлина шлунка;
 • стравохід Баррета;
 • раніше виявлялися або віддалялися поліпи в шлунково-кишковому тракті;
 • резекція шлунка більше 10 років тому.

Важливо — без болю!

Відповідно до світових стандартів, обстеження проводять у медикаментозному сні. Такий сон подібний до звичайного фізіологічного і обов’язково контролюється лікарем-анестезіологом протягом всієї процедури.

Для пацієнта це означає повний комфорт і абсолютну безболісність — короткий сон і легке пробудження без будь-яких неприємних відчуттів. А для лікаря-ендоскопіста — можливість ретельно провести огляд стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки. Тобто ви засинаєте, а фахівець у цей час вдумливо і спокійно виконує свою роботу.

З приводу видів знеболювання з вами обов’язково поговорить анестезіолог. Навіть якщо у вас алергія на будь-який з препаратів, досвідчений фахівець підбере для вас ліки індивідуально.

Як проводять дослідження?

Гастроскопію в нашому центрі виконують за допомогою відеоендоскопічної системи експертного класу FUJINON EPX-4450HD з високою якістю зображення, що сприяє якісній діагностиці. Новітня система забезпечує точність результатів.

Як підготуватися до обстеження?

Гастроскопію проводять натщесерце, тобто не можна приймати їжу протягом 6-8 годин перед обстеженням і рідину за 4 години до обстеження. Додаткову інформацію ви отримаєте у лікаря.

Перед проведенням ендоскопічного дослідження необхідно ознайомити лікаря з результатами попередніх обстежень. Також повідомте доктору про стан вашого здоров’я — перенесених і наявних захворюваннях, чи є алергія, чи були операції на органах черевної та грудної порожнини.

Наші рекомендації

Не бійтеся діагнозів, проходьте комфортне і безболісне обстеження при будь-яких тривожних ознаках. Знайте, що раку шлунка можна запобігти, якщо вчасно вилікувати передракові захворювання, і що виявлений на ранній стадії рак у більшості випадків виліковується.

Записатися на дослідження ви можете за телефонами, які бачите на сайті. Консультанти дадуть відповіді на запитання і запишуть на прийом до фахівця.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Гастроскопія
-1-e1712498331436

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   переваги діагностики

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху