Головна/Переваги діагностики
Переваги діагностики

Переваги діагностики

Точний діагноз — запорука вірного лікування
Успішне лікування захворювань безпосередньо залежить від якісної та достовірної діагностики. Тільки використання сучасних технологій і методів діагностики гарантує точний діагноз.

Ця проста істина особливо важлива в разі діагностики і лікування онкологічних захворювань. Виправити ситуацію після помилково встановленого діагнозу і початку неправильного лікування буде дуже складно або навіть неможливо.

Ми в TomoClinic в щоденній роботі спираємося на кращі світові стандарти онкологічної допомоги, які прийняті за основу в західній онкологічній практиці.

Поставити запитання

 

Діагностувати і лікувати рак повинен онколог

У більшості випадків початковий діагноз «рак» встановлює сімейний лікар або лікар вузької спеціальності. Але вони не онкологи. Правильний підхід при діагностиці раку — діагноз має встановлювати група фахівців в результаті проведення консиліуму.

Як правило, в консиліумі беруть участь лікар-онколог, онколог-хірург, хіміотерапевт, променевий терапевт (радіолог). Із залученням лікарів вузьких спеціальностей, лікаря-патоморфолога, лікуючого лікаря.

Вузька спеціалізація, досвід, експертний клас діагностичного обладнання, співпраця з кращими клінічними і патоморфологічними лабораторіями — ці фактори відіграють визначальну роль у вірності поставленого діагнозу. І, якщо знадобиться, в подальшому виборі успішної стратегії і тактики лікування.

Регулярні обстеження

Лікарями Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, онкологами європейських і американських професійних асоціацій рекомендовано регулярно проходити обстеження з метою ранньої діагностики онкологічних захворювань різної локалізації.

Рекомендації онкологів однозначні на користь їх необхідності. Самі обстеження досить інформативні, щоб ви зберігали спокій до наступного обстеження або позапланової перевірки.

Попередні діагностичні дослідження ви можете зробити в тій клініці, до якої звикли. Завдяки багаторічним зусиллям лікарів-онкологів, сімейні лікарі, терапевти, гінекологи, рентгенологи і лікарі інших вузьких спеціальностей добре обізнані в самих ранніх симптомах раку різної локалізації.

Чому для встановлення найбільш точного діагнозу слід звернутися до TomoClinic?

Буде правильним сказати, що в TomoClinic ми інвестуємо в співробітників і обладнання експертного класу. Досвід, помножений на високу чутливість апаратури і детальну візуалізацію, означає найбільш точну оцінку і високу достовірність результатів.

Дослідження всіх органів і систем організму на КТ TOSHIBA AQUILION LB. Повна відсутність опромінення з МРТ TOSHIBA Vantage TITAN 1,5T. Якість візуалізації УЗД Aplio™ 500 Platinum мінімізує необхідність використання додаткових інструментів для точності діагностики — контрастних речовин та інвазивних методів (біопсії).

Проведення біопсії

Дивовижна точність і чутливість УЗД-апарату TOSHIBA Aplio™ 500 Platinum дозволяють мінімізувати випадки проведення болючої процедури біопсії. Але ми не можемо повністю виключити необхідність даної процедури.

У цьому випадку нам на допомогу приходять ті ж помічники: УЗ-апарат і комп’ютерний томограф. З їх допомогою лікар з максимальною точністю визначить місце для проведення інвазивної процедури.

Патоморфологія і лабораторна діагностика

Результати патоморфологічного обстеження особливо важливі для визначення точної стадії раку і наявності супутніх захворювань. Це єдино правильний варіант відповіді на питання «рак або не рак».
Ми співпрацюємо з провідними лабораторіями країни і за її межами. Під нашим контролем проводяться всі необхідні гістологічні та імуногістохімічні дослідження, а також клінічні та біохімічні аналізи. При необхідності ми також проведемо генетичний аналіз з метою визначення ризику виникнення конкретних онкологічних захворювань.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Переваги діагностики
news img

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом безкоштовно Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   глав 1

   Залишилися запитання?

   Задайте своє запитання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху