Головна/Стаціонар
17.03.2024

Стаціонар

hospitel-400x400-1

До нас їдуть пацієнти з усіх куточків України, ближнього і далекого зарубіжжя, і для нас дуже важливо, щоб люди перебували в хороших умовах під час лікування. Комфорт, затишок, турбота медперсоналу сприяють позитивному настрою. А гарний настрій і довіра до лікарів дають сили і енергію для боротьби з хворобою

Степан Крулько – Головний лікар TomoClinic

У травні 2019 року в TomoClinic відкрився 5-поверховий корпус для стаціонарного лікування пацієнтів. За рівнем комфорту новий стаціонар не поступається готелям найвищого класу.*

На площі 2740 кв. метрів знаходяться:

 • 40 номерів з одне і двомісним розміщенням: 70 основних місць; можливо також розміщення трьох осіб за рахунок додаткового місця;
 • відділення для проведення хіміотерапії з новітньою апаратурою та спеціальними кріслами;
 • реанімаційне відділення, яке оснащене найсучаснішим обладнанням.

У номерах передбачено все для зручності пацієнтів і гостей: сучасні меблі, плазмові телевізори, цілодобовий доступ в інтернет, набори постільної білизни, кнопка виклику медсестри. У коридорах — затишні холи для відпочинку з чудовим видом з панорамних вікон.

Харчування для пацієнтів
Організовано триразове харчування для пацієнтів.

Важливо:

 •  В TomoClinic немає шведської лінії.
 • Сніданки не входять, тому сплачуються пацієнтом. Сніданки попередньо замовляються.

Для кого діє наш стаціонар?

 • Для іногородніх пацієнтів, які проходять променеву терапію.
 • Для всіх пацієнтів, які проходять хіміотерапію і потребують госпіталізації.
 • Для пацієнтів, які пройшли хірургічне лікування.
 • Для іногородніх пацієнтів, які приїжджають на консультацію до фахівців TomoClinic, — це можливість зупинитися на одну-дві і більше доби, як і в будь-якому готелі.
 • Для осіб, які супроводжують пацієнтів: варто відзначити, що така послуга не передбачена в більшості європейських клінік, але ми робимо все можливе, щоб забезпечити людям максимальний комфорт і зручність.

Відділення хіміотерапії діє і як денний стаціонар для пацієнтів, які проходять хіміотерапію і не потребують госпіталізації.

Всі пацієнти, які перебувають у стаціонарному відділенні, знаходяться під постійним наглядом досвідченого медперсоналу. Діє цілодобовий пост медсестри.

Безоплатне перебування в готелі

В TomoClinic діє безоплатна госпіталізація в рамках НСЗУ лише для пацієнтів за медичними показами, які вирішуються лікарем на консультації.

Безоплатне розташування в стаціонарі в рамках НСЗУ розраховано на:

 1. Відділень променевої терапії на 19 ліжко-місць, з них: денний стаціонар (2 ліжко-місць), стандарт безоплатний (9 ліжко-місць), покращене перебування (8 ліжко-місць).
 2. Хіміотерапевтичне відділення на 5 ліжко-місць.
 3. Хірургічне відділення на 6 ліжко-місць.
 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.
глав 1

Залишилися запитання?

Задайте своє запитання і ми відповімо на нього найближчим часом

  запис кроп
  Доверху