Головна/Лікування раку
Лікування раку

Лікування раку

Коли діагноз рак встановлений, пацієнти та їхні сім’ї разом із фахівцями повинні прийняти важливі рішення щодо лікування. Такі рішення індивідуальні, і кожна людина, яка звертається до нас за допомогою, має у своєму виборі почуватися комфортно. Ось кілька простих, але важливих кроків, які ви можете зробити для цього.

Поставити запитання

Зрозумійте свій діагноз

Індивідуальний план лікування залежить від типу раку та стадії. Краще дізнатися якомога більше про свій конкретний діагноз. Ставте запитання нашим лікарям. Будьте обережні з інформацією в інтернеті: відомості з випадкових сайтів можуть бути неточними або такими, що пугають і вводять в оману.
tomoclinic-bg69

Знайте свої варіанти

Поговоріть з клінічним онкологом про варіанти лікування для вашого типу та стадії раку. Ці варіанти можуть включати: операцію, променеву терапію, хіміотерапію, гормональну терапію, таргетну терапію, імунотерапію, активне спостереження, паліативну допомогу, а також участь у клінічному дослідженні.

Зрозумійте мету лікування

Наші фахівці застосовують різні методи, щоб знищити рак або зупинити ріст пухлини, також можуть використовувати паліативну (підтримуючу) терапію для лікування симптомів і побічних ефектів. Переконайтеся, що ви зрозуміли мету плану лікування.

Пропонуємо огляд різних методів лікування раку і того, як вони працюють

Операція

Хірургія — поширений метод лікування багатьох видів раку. Під час операції фахівець видаляє пухлину з частиною довколишніх тканин або уражений орган. Іноді хірургічне лікування проводять для полегшення побічних ефектів, спричинених пухлиною. У нашому центрі пацієнтам надають високоспеціалізовану та високотехнологічну допомогу при різних захворюваннях з використанням малотравматичних та органозберігаючих методів.

Хіміотерапія

Хіміотерапія — це системне лікування, що використовує спеціальні препарати для знищення ракових клітин. Ліки назначають у вигляді пігулок або внутрішньовенно. У кожному конкретному випадку хіміотерапію призначають за різними схемами: лікування має персональні особливості, тобто препарати, дози та тривалість терапії наші фахівці підбирають індивідуально.

Променева терапія

Променева терапія використовує радіацію для знищення ракових клітин. Пухлинні клітини ростуть і діляться в організмі швидше, ніж нормальні. Оскільки радіація найбільш шкідлива саме для клітин, що швидко ростуть, променева терапія призводить їх до загибелі або запобігає їх росту і поділу. Передові методи променевої терапії, зокрема унікальні для України, доступні нашим пацієнтам. Головне — точність, ефективність і безпека лікування.

Таргетна терапія

Таргетна терапія використовує спеціальні препарати, щоб зупинити ріст та розповсюдження раку. На відміну від класичної хіміотерапії, яка вбиває злоякісні клітини та деякі нормальні, таргетне лікування націлене на конкретні мішені (молекули) у ракових клітинах, що допомагають їм рости та виживати. Використовуючи ці мішені, препарат виводить з ладу ракові клітини, щоб вони не могли поширюватися.

Препарати таргетної терапії діють по-різному. Вони можуть:

 • вимкнути процес у ракових клітинах, який змушує їх рости та поширюватися;
 • змусити ракові клітини гинути самостійно;
 • вбивати ракові клітини безпосередньо.

Таргетну терапію призначають у вигляді таблеток або внутрішньовенно.

У нашому центрі таргетну терапію застосовують широко та успішно при лікуванні різних видів раку.

Імунотерапія

Імунотерапія — це вид лікування раку, заснований на здатності організму боротися з раковими клітинами. Використовуються речовини, які допомагають імунній системі розпізнавати злоякісні клітини та атакувати їх, не дозволяючи їм далі розмножуватися і впливати на здоров’я людини.

Імунотерапія діє в декількох напрямках:

 • зупинення або уповільнення зростання ракових клітин;
 • запобігання поширенню раку на інші частини тіла;
 • підвищення здатності імунної системи позбавлятися ракових клітин.

Імунотерапію пацієнти отримують внутрішньовенно.

Гормональна терапія

Гормональна терапія використовується для лікування раку, який «підживлюється» гормонами (деякі гормони можуть сприяти зростанню злоякісної пухлини), наприклад раку молочної залози, простати, яєчників. Спеціальні ліки застосовують, щоб заблокувати дію цих природних гормонів організму, що допомагає сповільнити ріст ракових клітин. Препарати назначають у вигляді ін’єкцій або таблеток.

Наш сайт ознайомить вас з усіма методами лікування.

Якщо у вас є питання або ви хочете записатися на консультацію до фахівця, телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Лікування раку
-1-e1712498331436

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   переваги діагностики

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху