Головна/Урологія
Урологія

Урологія

Урологія — це область медицини, яка займається захворюваннями сечовивідних шляхів і нирок у жінок і чоловіків.

Пацієнти різного віку, і молоді, і літні, звертаються до нас з такими скаргами, як мимовільне сечовипускання, інфекції сечовивідних шляхів, ниркова колька, проблеми з сечовипусканням (часте сечовипускання в нічний час, біль або печіння, відчуття неповного випорожнення сечового міхура), проблеми з ерекцією, кров у сечі або спермі.

Також в нашому центрі люди, які вважають себе здоровими, можуть пройти профілактичні обстеження, в тому числі скринінг передміхурової залози (рекомендується всім чоловікам від 45 років і старше; якщо в сім’ї є історія раку простати, скринінг потрібно починати раніше після консультації з урологом).

Поставити запитання

Які захворювання лікує уролог?

 • Хвороби сечовидільної системи:
 • запальні захворювання (цистит, уретрит, пієлонефрит);
 • порушення сечовипускання (дизурія);
 • нетримання сечі;
 • дисплазія сечового міхура;
 • мочекам’яна хвороба;
 • кісти нирок.

Хвороби статевої системи чоловіків:

 • запальні захворювання: простатит, орхіт, епідидиміт;
 • доброякісна гіперплазія передміхурової залози (аденома простати).

Залежно від скарг виконують різні обстеження: наприклад, ректальний огляд простати — простий і ефективний метод діагностики деяких захворювань передміхурової залози; УЗД простати і сечового міхура з об’ємом залишкової сечі, УЗД нирок, наднирників і сечового міхура.

При необхідності лікар-уролог призначає додаткові обстеження. Це можуть бути: аналізи крові і сечі, КТ, МРТ, біопсія. Також проводиться визначення маркера ПСА — показника захворювань простати.

В урологічному відділенні нашого центру проводять всі необхідні діагностичні та лікувальні втручання щадними малоінвазійними методами

Трансуретральна резекція простати

Малоінвазивна (малотравматична) операція з видалення доброякісних утворень передміхурової залози. Проводять трансуретрально, тобто без зовнішніх розрізів і швів — через сечовивідний канал. Золотий стандарт у лікуванні доброякісної гіперплазії передміхурової залози (аденома простати).

Пункційна нефростомія

При наявності перешкод для відтоку сечі з нирок виконують пункційну нефростомію. Суть операції: установка нефростоми (дренажу) в порожнину нирки, по якому сеча надходить у зовнішні системи збору. Основні показання до проведення: сечокам’яна хвороба (камені нирок, сечоводу), пухлини нирок і сечоводу, простати, доброякісна гіперплазія передміхурової залози (аденома простати).
Процедуру також виконують при проростанні або здавлюванні сечоводів пухлинами інших органів. Термін, на який встановлюють нефростому, залежить від показань і тактики подальшого лікування.

Пункційна цистостомія

У певних ситуаціях необхідно штучно створити додатковий канал у сечовому міхурі для відтоку сечі. Така маніпуляція називається цистостомія. Пункційна цистостомія проводиться в екстрених випадках для спорожнення сечового міхура при гострій затримці сечі, а також як передопераційна підготовка.

Стентування сечоводу

Операція з відновлення прохідності сечових шляхів. Проводять при будь-яких патологічних станах (камені, пухлини, згустки крові, рубці після хірургічного втручання і т.д.), які супроводжуються звуженням просвіту сечоводу або повним його перекриттям, що обумовлюють порушення відтоку сечі з нирки і надає шкідливу дію на орган і його функцію . Установка стента дає можливість швидко відновити відтік сечі з нирки, усунути біль, уникнути розвитку важких ускладнень.

Біопсія простати

Залежно від попередніх результатів аналізів пацієнта можуть направити на проведення біопсії простати. Це єдиний спосіб визначити характер захворювання — доброякісне або злоякісне.

Головне, що ви повинні знати, — в разі необхідності ми проводимо прицільну біопсію простати, використовуємо найточнішу і безпечну сучасну Фьюжн-технологію (комбінація УЗД і МРТ наведення). Разом із нашим фахівцем-урологом пацієнт зможе обговорити ситуацію і вибрати найкращий план дій.

Цистоскопія

Дослідження сечового міхура за допомогою цистоскопа, який представляє собою гнучку трубку, оснащену підсвічуванням і оптичною системою. В ході цистоскопії лікар може візуально обстежити стан сечового міхура, а також проводити малі операції.

Цистоскопію зазвичай призначають за результатами УЗД сечового міхура: використовується, коли даних цього дослідження недостатньо. Показом є гематурія (кров у сечі). Процедура дозволяє виявити і в багатьох випадках усунути джерело кровотечі. За допомогою цистоскопії діагностують цистит, дивертикули (випинання стінок сечового міхура), пухлинні утворення, свищ сечового міхура, звуження уретри.

Важливо. У нашому центрі надають допомогу всім пацієнтам, які потребують консультації уролога, діагностики і лікування захворювань органів сечовиділення. Своєчасне звернення до лікаря дозволяє виявити хвороби на ранніх стадіях, провести правильне лікування і попередити розвиток ускладнень.

Запишіться на консультацію до лікаря-уролога за телефонами, які ви бачите на сайті.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Урологія
news img

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом безкоштовно Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   глав 1

   Залишилися запитання?

   Задайте своє запитання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху